Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A pépesítő cumit próbálta valaki?

A pépesítő cumit próbálta valaki?

Figyelt kérdés
Vélemények? Elég bátortalan vagyok a darabosabb ételeknél, kíváncsi vagyok, kinek hogy vált be. Gondolom ebbe csak gyümölcsöt lehet tenni.

#cumi #pépesítő
2014. febr. 18. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Én nem próbáltam, de fölöslegesnek tartom.

Elsőre úgyis jól lepürésíted, de azt sem azonnal lenyeli, ahogy a szájába adod, szóval nem úgy eszik, mint iszik, szóval a darabosnál sem mindjárt lenyelni akarja majd szerintem. Nálunk szerencsére nem volt gond, meg nem jó nagy kanállal adtam. A darabost meg úgyis puha dolgokkal fogod, tehát ne almát adj kockákra vágva, hanem pl megfőtt répát krumplival ilyesmi ami jó puha, villával megtörve, vagy pürésitsd, de tegyél bele villával megtörve is, így nem az egész olyan darabos.

Nem tudom milyen lehet tisztítani azt a hálós valamit..... engem ez is visszatartana, meg drága, ráadásul nem fog a daraboshoz szokni vele, és szerintem a cél, hogy szépen lassan megszokja, hogy bizony vannak fogai, amikkel lehet rágni.

2014. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, van aki esküszik rá, de nyilván ez is egy olyan dolog, ami valakinek bejön, valakinek meg nem. Nem egy nagy befektetés. Kekszet, kenyeret is tehetsz bele, zöldséget is, igazából az lenne a lényege, hogy így a gyerek saját maga eszik. Én úgy gondolom, hogy hibát követtem el, hogy nem használtuk, ugyanis a fiam kézből semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg, pedig amíg pépes volt, addig megette tányérból. Ha pedig amúgy is félős anyuka vagy, akkor különösen jól jöhet, ezzel nem fog félrenyelni a gyerek.
2014. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk bejött, kekszet, gyümölcsöt tettem bele, egy csomószor ezzel volt el babakocsiban is egy-egy séta alkalmával
2014. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bejött, a legjobb találmány, mi mindent raktunk bele, nyers zöldséget, gyümölcsöt, huslevesbol a zöldségeket... Olyan jó érzés volt, hogy végig ülte velünk az ebedeket... Csak ajánlani tudom, kar, hogy az első gyerekemnek meg nem volt ilyen... Mi ezt használtuk
2014. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt a link: [link]
2014. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk meg akkor is bevált, mikor jött a foga... Betettem egy hűtött répát es egy órát ragcsalra... Ha es mivel szilikon es nem háló, így könnyen tisztítható, jég sterilizalhato is, ha szeretned
2014. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YinSu válasza:

Mi is vettünk ilyet, nagyon jó. Én is adtam neki kenyérhéjat, alma szeletet, hogy rágicsáljon, de azon kívül, hogy volt, hogy nagyobbat harapott, és féltem, hogy félrenyel, csupa mocsok volt minden.


Ezzel a pépesítő cumival nagyot alkottak. Egyedül hagyhatom a babát, és tuti nem fuldoklik, és nem nyafog, csak rágicsál. Én általában gyümölcsöt teszek bele, van, hogy egy fél almát és egy fél banánt teljesen "kiszív" belőle (7,5 hós). De van, aki kekszet is beletesz.


Nem evvel adom neki a főételt, azt természetesen kanállal. De jön a foga, szereti rágni, illetve amikor mi eszünk, odaültetjük az asztalhoz, és nagyon tetszik neki, hogy ő is "eszik" :)


A pöttöm nagyon szereti, mert jön is belőle valami, nem úgy, mint a rágókánál, de mivel kicsik a lukak, tuti, hogy nem nyel félre, és amennyit összerág, annyit ki is szív, így nem lesz minden csupa morcs.

2014. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!