Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél az alábbi helyzetbe...

Mit tennél az alábbi helyzetben? Nagyon fáj!

Figyelt kérdés

A dolog 3 hete történt, amikor nagyon hideg volt és esett a hó. Sem én, sem a kisfiam nem tudjuk magunkat túltenni a dolgon.

Van egy 9 éves kisfiam, aki aznap este valamiben nem fogadott szót az apjának és ő úgy ahogy volt, megfogta a gyereket és kirakta a ház elé. Úgy ahogy otthon volt. Zokniban és egy pamut hosszú ujjú pólóban. A gyerek kb. 5 percet töltött így a mínusz fokokban. Én futottam ki érte amint megtudtam. A kistesót fürdettem a fürdőben, azért csak később tudtam meg.


2014. febr. 18. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám apának, hogy ha nem tudja normálisan fegyelmezni és nevelni a gyereket, akkor inkább sehogy se tegye. Ez azért durva volt, én biztos a drága páromat egy szál gatyában kizárnám a ház elé 5-10percre, hogy na tessék, gondolkodjál el magadon.
2014. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég érdekes nevelési módszer. Kicsit el kéne beszélgetni a pároddal. Oké, hogy bünteti, de az egészsége azért... az az egészsége. Még a kukoricára térdepeltetés is jobb. Vagy ha 1 hónapig megvonják tőle amit szeret, de azért kirakni a hóba egy zokniba és hosszú ujjú pólóban. Elég meredek. Nekem legalább is. Egyébként mit csinált rosszat, hogy kirakta? Miben nem fogadott szót?
2014. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyébként én 10 évesen így fáztam fel. Csak annyi különbség, hogy én magamtól mentem ki és papucs volt rajtam... :D Persze utána kaptam is anyutól, hogy mit képzelek én magamról. Aztán meg fizetheti az orvost... Így is lett... Persze ez teljesen más. :$ De akkor sem találom normális dolognak...
2014. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Mit tennék? Kitenném a kedves urat egy szál gatyában az utcára. De én nem is engedném vissza. Szerencsétlen gyerek.
2014. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Első ilyen húzása?

Nem egészen tartom százasnak, aki ilyet csinál. Komolyan elbeszélgetnék vele, részemről ez ilyen "utolsó húzás" jellegű dolog lenne :S

2014. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem annyira nem kell túldramatizálnia dolgot,egyszer tette a férjed, azért rendes ruhában tehette volna.Beszéljétek meg ha eddig nem juttatok el odáig,teljesen felesleges ezen rágódni pláne ha még beteg sem lett 5 perctől.
2014. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez több, mint rossz nevelési módszer! Ez azon túlmutat. Embertelenség, gonoszság... Vadidegen felnőtt emberrel is kegyetlen, nem hogy a saját gyerekével. Gondolom nem az első húzása. Én nem választottam volna ilyen lelketlen embert társnak.
2014. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Előzővel értek egyet. Nem tudnám megbocsátani. Ez egyszerűen kegyetlenség. És gondolj bele, ha Te nem szaladsz ki, meddig lett volna kint a gyerek?
2014. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért rakta ki, mert a gyerek édességet akart enni, de nem volt otthon és lefeküdt a földre.
2014. febr. 18. 23:00
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Biztos nem neznem el neki. Mar nem is lennek vele. Legalabb elmondta miert tette ezt a szornyuseget.
2014. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!