Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennél ebben a helyzetben?

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok,a férjem azt akarja,hogy vetessem el,van 2 kisfiunk.Én szeretném megtartani,és minden körülményünk megvan hozzá,anyagi helyzetünk is jó,csak ő hallani sem akar róla.
2013. jún. 23. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbálnám őt meggyőzni!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen, beszelj vele es probald meggyozni, foleg, hogy a korulmenyek is megvannak.

Csak azt nem ertem, hogy ha ennyire nem akar meg egy babat, akkor miert nem vedekezett/ miert nem tett ellene, hogy ne legyel terhes?!

Lenyeg ami lenyeg egy uj elet novegszik benned. A vegso szo ugyis a tied, mert nem kenyszerithet, hogy elvetesd. Probald meg meggyozni. Sok szerencset! Drukkolok neked es a kicsinek!

2013. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam meggyőzni már,de sajnos hajthatatlan,ő nem akarja,és kész.Nagyon rossz helyzet:( Az az érzésem ez sehogy sem lesz jó:(
2013. jún. 23. 23:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném,hogy mindenünk megvan,van házunk,autónk,hitelünk nincs,ezért is nem értem a döntését.
2013. jún. 23. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogyha ennyire szeretnéd a picit,akkor soha nem fogod tudni megbocsájtani párodnak, ha miatta veteted el...


És mi lenne,ha megmondanád, hogy megtartod és kész,mert nem akarod az abortuszt?

2013. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Es akkor elvontat az abortuszra akaratod ellenére?


23 hkm

2013. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem szó szerint vontat el,de olyan érzésem van,hogy igen. Ő úgy veszi,hogy kettőnknek kell akarni,és ha ő nem akarja,akkor elvetetem,és pont. Sajnos nem lesz más választásom..:(
2013. jún. 24. 10:49
 8/11 anonim ***** válasza:

igen, de te esel át ezen a procedúrán,téged visel meg lelkileg,testileg!!!!

Én mindenképpen futnék még vele 1-2 kört az abortusz előtt,nehogy később rámenjen a kapcsolatotok!

2013. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mivel indokolja a férjed a döntését?csak azért mert ő azt mondja, ne vetesd el a kicsit.mert se magadnak se a párodnak nem fogsz tudni megbocsájtani.erre a kérdésre sajnos nem tudunk neked válaszolni mindenki csak azt írja amit ő tenne.én semmiképpen nem vetetném el
2013. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én megtartanám,és lehet hogy el fog hagyni de kit érdekel (én is így jártam). De ha ebben a dologban így viselkedik,lehet,hogy más dolgokban is,és előbb utóbb szétmentek,és akkor meg ugyanott vagy,hogy te akartad a babát és így megtarthattad volna...
2013. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!