Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, reggel hány órai...

Anyukák, reggel hány órai kelésre mondjátok, hogy átaludta a baba az éjszakát?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem hajnali 5-6 után már érvényes :) persze azon is múlik, h mikor fekszik le...
2014. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akkor mondtam, amikor este 8-tól reggel 6-ig aludt. Persze tökéletes akkor lett a dolog, amikor már este 8-tól reggel háromnegyed 8-ig aludt :-)
2014. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos 5-6 az már nem éjszaka,én fiam pl korán kelő 3 hónapos kora előtt egyszer kelt éjszakánként hajnali 2kor enni, 3 hónapos kora után 5 körül kelt először és este 7-8 között aludt el,tehát 3 hónapos korától átalussza az éjszakát
2014. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor,ha este 11 órakor alszik és reggel fél hét felé ébred. Rendszerint így is alakulnak a napjaink es egy szopi után folytatódik a Szurdi fél tízig vagy fél tízbe egyig.
2014. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, hogy kb. reggel 6 órai kelésnél már kijelenthető. A tuti tényleg a 7-8 óra! :)

Azért tettem fel a kérdést, mert a gyerekorvos kérdezte, hogy mikor kel éjjel a kislányom. Mondtam, hogy kétszer, fél 2-kor és fél 5-kor, erre ő azt mondta, hogy csak egyszer, mert a fél 5 már reggel. Már akinek, nekem nem. :))

2014. febr. 19. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki 6-rá megy műszakba, fél 5 kor kel:)
2014. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad van! :)

Mikor főiskolára jártam, akkor volt, hogy nekem is kelni kellett 5-fél 6 körül. Nem nagyon szerettem! :)

2014. febr. 20. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!