Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel pozitívat teszteltem...

Ma reggel pozitívat teszteltem. Nagyon boldog vagyok! Viszont aggódom picit, mert az előzőt műtéttel kellett befejezni üres petezsák miatt. Van, aki hasonló cipőben járt már és egészséges baba lett a következő?

Figyelt kérdés
Méhpempőt szedtem, de azzal most leálltam és vitaminozok.
2014. jan. 31. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
sokan vannak igy hidd el, van akinek meg a többedik terhesség végzödik igy. Jó ha tudod hogy legalább minden második nö életében elöfosrul legalább egy vetélése de ettöl függetlenül több egszsges gyereket is szülnek. Ez teljesen terészetes mégha a kismamát érthetöen meg is viseli. Hidd el sokkal nagyobb rá az esély hogy most minden rendben elsz minthogy ujra gond legyen. Fontos a poziív hozzáállás.
2014. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt már 1 kisfiam, amikor missed ab-om volt üres petezsák miatt. Azóta született még 2 kislányom.
2014. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gratulálok!

nakünk már van 2 kisfiunk (6 éves lesz a nagyobbik májusban, a kicsi 4 volt októberben), 2013. novemberben volt egy vetélésem az 5.héten és most 2 hete újra pozit teszteltem, de remélem nem lesz semmi baj. szedek: Elevit, folsav, Maltofer (ezt azért mert vashiányos vagyok),Duphastont elővigyázatosságból és néha Magne B6-ot.

Ne aggódj, nem lesz semmi baj!!!!

2014. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is műtéti úton fejeződött be az első terhességem, semmi indokkal. 3 hónap múlva próbálkoztunk első hónap semmi, csak idegesség. második hónapban összejött és egy csodás, problémamentes terhesség és szülés lett. bár igaz, szerintem, aki már legalább egyszer elvetélt, teljesen más terhességet él meg. sokkal jobban figyel és vigyáz, mint aki nem feltételezi, hogy bármi gond lehetne. sok sikert és vigyázz magatokra.
2014. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem két spontán vetélésem után nemrég fogant meg a kisfiunk. Most vagyok 21 hetes. Én is nagyon para kismami voltam, sőt, vagyok is, én sokat pihentem az első két hétben (szabit is vettem ki) szedtem a terhesvitamint, magneziumot, kalciumot. Szerencsére eddig minden rendben a kis pöpössel :) Gratulálok és azt javaslom, a 12. hétig nagyon vigyázz magadra!
2014. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 egészséges terhesség, majd 2 vetélés. Most várok az új pozi tesztre, de remélem most sikerül.
2014. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!