Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pécsen ismer valaki ortopédiai...

Pécsen ismer valaki ortopédiai magánrendelést? Mikor, hol, mennyiért?

Figyelt kérdés
Az orvosunk nem akar beutalót adni, mert szerinte 2 éves korig normális, ha a gyerek lábfeje befelé fordul, én viszont aggódok, mert nagyon feltűnő. Ha másként nem megy, magánrendelésen nézetném meg.
2014. febr. 19. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kazal Andrea doktornő. Mi anno a Szigeti úton voltunk nála magánrendelésen, keress rá. 2000 ft volt egy vizsgálat, kibírható :) Amúgy nekem sima felnőtt ortopédián mondták, hogy ne felejtsem el elvinni a gyerekem ortopédiára, ha már egyedül jár, mert akkor kell ránézni (sima tb-s rendelés volt). Szóval nem értem, miért nem ad beutalót a doki...
2014. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy kinövi (már másodszor). Minden alkalommal nem kérhetem, hogy nézzen rá :(, bár lehet, hogy ez lenne a megoldás, csak összeugrani sem akarnék vele, mert ő van egyedül, nem tudok orvost váltani.
2014. febr. 19. 22:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Kihez jársz? És mennyi idős a gyerkőc?
2014. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Kazal Andreát javasolnám. Kicsit szabadszájú,de nagyon jó szakember!

[link]

2014. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Az a jó, hogy hozzá tartozunk, és nem tudok menni, mert nem írnak beutalót :(

2014. febr. 21. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj el magánba! 2000 ft nem a világ! Vagy bemész a háziorvoshoz és megmondod, kérsz beutalót. Ha idióta a háziorvos, akkor meg válts mielőbb, később csak nagyobb gondok lesznek vele... Én is váltottam, az enyém is idióta volt!
2014. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem, 6000 Ft magánba, + ha kell recept (gondolom a cipőre) az 2000 Ft, + az utiköltség. Próbálom jövő hónapra összehozni, ebben a hónapban sok volt a kiadás, + elszúrták az utalásainkat.

Nem tudok váltani orvost, ez az egy van a városban.

2014. febr. 22. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Melyik városban laksz, ahol csak egy gyerekorvos van? Jól megdrágult akkor :(

Siklóson is rendel, úgy tudom, és ott állítólag olcsóbb is.

2014. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a siklósi, kérdezz rá, ott mennyi!

2014. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Siklóst tudom, ott lakok, de itt szerintem csak tb-s van.
2014. febr. 26. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!