Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is ki van már a téltől?...

Más is ki van már a téltől? Legszívesebben kirágná a ház falát annyira unalmas már otthon lenni a négy fal között?

Figyelt kérdés
Komolyan nekem már semmihez nincs kedvem és kezdek nagyon ki lenni az itthon léttől....elmenni kb lehetetlenség most vhova is...(vidéki vagyok, itt a környéken semmi nincs plusz egyik gyerek mindíg beteg)...szóval tiszta depis vagyok már :S
2014. febr. 20. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs tél (inkább kora tavaszinak mondanám az időjárást), sőt nem is nagyon volt, így mi folyton úton vagyunk.

Mi is vidéken lakunk, egy pici városkában, itt kb. tényleg semmi nincs, mégis találunk ki magunknak programot, hatalmas séták, futóbicajozások, focizások a sportpályán.

Bemegyünk a kb. 25 km-re lévő városba, ott is vannak jó kis kiránduló helyek.

2014. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én attól vagyok ki, hogy nincs igazi tél. :) Ha már ez az évszak van, akkor legyen végre hó! Aztán majd idén is húsvétkor fog esni. Egyébként ez a lingyilangyi a betegségeknek is kedvez sajnos…
2014. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

milyen tél?

nem is volt igazi tél:)

2014. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is volt igazán tél.

Miért nem lehet ilyenkor kimozdulni a 4 fal közül?

Ilyenkor is ki lehet menni az udvarra, vagy sétálni egyet. Mi is vidékiek vagyunk, a fiúnk óvodás, így elég sokat beteg sajnos, de ez még soha nem volt ok arra, hogy ne mozduljunk ki. Ha beteg, az első pár napban, ha tényleg olyan betegségről van szó, akkor persze, az ember bent van, de utána miért ne lehetne kimozdulni?

Nekünk ez még soha nem okozott gondot, hogy vidéken nincs semmi. Van az utcában több gyerek, akik sokat szoktak együtt játszani az utcán, vagy éppen mikor nincs betegség, akkor más, gyerekes anyukákkal is össze szoktunk járni. A gyerekek játszanak, anyukák, apukák pedig beszélgetnek.

2014. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálunk 2 hónapja tavasz van... 1 nap esett a hó idén pesten.

én nem vagyok ki, mi sokat megyünk, ovi után játszóterezünk, én meló után sétálok egy nagyot... most is hétágra süt a nap és 10 fok van.

mondjuk ha tökigérő hó lenne se zárkóznánk be a házba, nyugodtan mozduljatok ki

2014. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább a tél hiányzott/hiányzik idén.


Amikor leesett az a kis hó néhány nyugati és déli megyében, azonnal fogtam a lányokat és mentünk anyósomékhoz hétvégére szánkózni, hógolyozni, hóembert építeni:)


Mi mindig megyünk valahova, annyi lehetőség van ilyenkor is. Hétvégén például kirándulni megyünk. Ha valamiért nem lehet kimozdulni, akkor otthon szerevzünk programokat. Például piknikeztünk már a nappaliban. ahogy kell piknik pléddel, piknik kosárral. Kézművezünk, közösen sütünk valamit.


Légy kreatív annyi mindent ki lehet találni.

2014. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is vidéki vagyok,ez nem lehet kifogás. Van udvar,(ha nincs biztos van vmi tér)és ha van egy labda pl,akkor a gyerek máris boldog,ha játszol vele egy kicsit.Már tudnak kint motorozni,biciklizni,hintázni,vagy csak sétáltok egyet.Attól is függ mennyi idősek.Még ha beteg is az egyik,neki is szüksége van egy kis friss levegőre....és inkább van tavasz,mint tél.
2014. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok ki mivel tök jó idő van. Egyáltalán nem kell bezárkózni, még ha hűvösebb az idő akkor sem. Én naponta 1-2 órát minimum sétálok a gyerekkel. A jó idő csak azért hiányzik mert nyáron több program van a városban. Így télen játszóházba járunk játszótér helyett, meg csavargunk kirakatokat nézegetünk.
2014. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!