Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szulok! Ha egyedul vagytok...

Szulok! Ha egyedul vagytok otthon, ti bele szoktatok nezni kamasz gyerekeitek iroasztalfiokjaiba?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem, bár soha nem titkol semmit, amit rejtegetni kellene.
2014. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Előfordult.
2014. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Az enyémek annak idején nem néztek bele,de a barátnőmébe igen kamaszkorába és innen tudták meg,hogy a szülők felnőtt barátja vette el a barátnőm szüzességét.

Elolvasták ugyanis a naplóját,amiben ecsetelte az élményt.

2014. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 acelsziv ***** válasza:
71%
Magánszféráról még nem hallottál?
2014. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem,mert nem lenne tisztességes.
2014. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
4.ik te meg arról nem hallottál,hogy a szülő felelőssége,amíg gyerek,még ha kamasz is,mi van vele???
2014. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó úgy kell nevelni, hogy tudja, mit tehet és mit nem. Az én szüleimnek sikerült.
2014. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Soha! Mindenkinek vannak titkai - és tilos utánuk kutakodni. Be sem megyek a szobájukba egyedül, és ha itthon vannak, kopogok, mielőtt bemegyek. És ők is.
2014. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 acelsziv ***** válasza:
66%
7: pont erre gondoltam én is. Patkány dolog más cuccaiban turkálni.
2014. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%

Az én anyám is meg volt róla győződve,hogy a tesóm egy áldott jó gyerek és én vagyok a rossz gyerek.Közben pedig annyira drogozott,hogy mostanra (34) nem tud dolgozni és nagyon rossz az emlékezete.(a rendszeres exstazy tabletták visszamaradt hatása)


Én meg be nem vettem ilyesmit.


Ennyit erről,egy "alomban"nőttünk fel,aki gyenge jellem,az komolyabb irányításra szorul,akár,hogy utána nézzünk a dolgainak.


Én részemről még a gyógyszertári drog tesztet is használni fogom a bulizás után,de ti azt csináltok,amit akartok.


Részemről,aki ennyire elítélte,az vagy még kamasz,vagy felelőtlen szülő,mint a mi anyánk,apánk volt!

2014. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!