Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiús anyukák, ti mivel kennétek?

Fiús anyukák, ti mivel kennétek?

Figyelt kérdés

kisfiamnak piros a fütyije hegye, fürdéskor panaszkodik, hogy csípi is. napközben nincs gond a pisilésnél...

mivel kenhetem be, hogy levigye a gyulladást?



2014. febr. 21. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a gyermekorvosnak. attól függően, hogy mi a kiváltó ok, jó lehet a Betadine, ha a visszamaradt szmegma okozta, de ha a pisi csípte ki akkor körömvirágkrém, vagy bóraxos glicerin. Orvosnak kell eldöntenie mi a jó rá.
2014. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

csak a legvégénél, ahol pisil, ott piros, illetve körülötte. biztos a pisi csípte ki vagy mivel egyedül mosakszik sokszor, gondoltam nem jól moshatta le a szappant :(

bethadint akkor megpróbálom.

gyerekorvoshoz csak hétfőn tudnám levinni, addig jó lenne inkább megoldani, nem tűnik olyan nagy gondnak, hogy ügyeletre rohanjak vele

2014. febr. 21. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban volt a kisfiamnak is piros.Főztem.le kamillat.Egy tálba raktam miután kihült kukit belelogattuk.Majd bekentem Sudokremmel.Egy éjszaka alatt levitte a gyulladást.
2014. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg van mosva normálisan minden fürdésnél? Mint a nagyobbaknál ill. férfiaknál: fityma hátrahúzva, alsó nyálkahártyás része, a makk és az árok folyó víz alatt megmosva szappan nélkül ? Ha nem, el kell kezdeni, mert a fityma végére könnyen rátapad minden szösz, akár a ruházatról is, vagy a kezéről, vagy homokozóban a homokból. A betadin elvben jó, de csak s7zükség esetén, ha más nincs. Legjobb az említett alapos mosás, mert nem az a normális, ha valamivel folyamatosan kenegetik, hanem az, ha tisztán tartják. Ha nagyon duzzadt és vörös, akkor még a szappan is megengedett, persze alapos öblítés kell. Lehet, hogy üvölteni fog, de percek alatt megnyugszik a nyálkahártya.
2014. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

persze, hogy meg van mosva,minden nap. magának mossa már, de lehet tegnap nem öblítette le alaposan, legalábbis elsőre erre gondoltam.

nincs bedagadva és csak fürdésnél panaszkodott, hogy csípi neki, megnéztem és a húgycsöve végén (nem tudom jobban leírni), körben piros. tehát 2mm az egész gyulladt rész.


sudoval biztos lehet? csak mert hámosító, nem mertem, de akkor elolvasom a betegtájékoztatót

2014. febr. 21. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
A sudocrem nem árt neki, fertőtleníti is kicsit és segít levinni a gyulladást.
2014. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nivea popsikrémet próbálnék rá a helyedben.
2014. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nivea nincs itthon, akkor bekenem éjszakára sudoval, hátha...

köszönöm!

2014. febr. 21. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a kamillára szavazok fürdés után.
2014. febr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordul. Kamillatával átitatott papírral törlöm pisi után neki 1-2 napig és elmúlik.
2014. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!