Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki szeretn...

Van köztetek olyan aki szeretne második babát, de a párja nem?

Figyelt kérdés
A férjem leginkább az anyagiak miatt aggódik ami érthető is, a mai világban már kevés a biztos munkahely. Bár szeretik a munkahelyén sosem lehet tudni. Én ezt meg is értem, csak nekünk elvileg nem lehet természetes úton babánk (orvosok szerint) de a kislányunk mégis úgy sikerült. :) Így viszont nem úgy vagyunk mint mások hogy na próbálkozzunk és pár hónapon belül tuti sikerül. Ezen kívül van egy betegségem ami most egész jó de ha rosszabb lesz akkor valószínű olyan gyógyszert kell szednem ami mellett nem lehetek terhes. Vagy csak úgy hogy abba kell hagyni ha jobban vagyok és utána még fél évet várni kell hogy kiürüljön teljesen. Szóval félek hogy ha most nem vágunk bele akkor később nem lesz rá esélyünk. 34 éves vagyok 38 után nem igazán akarok már szülni. De tudom hogy ezt nem lehet ráerőltetni senkire és nem is akarom. Szóval aki volt hasonló helyzetben mi történt? Lett baba vagy nem? És ha nem megbánta a párotok később vagy ha igen ti nem bántátok meg ha esetleg "erőltettétek"?
2014. febr. 22. 15:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!