Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek illik ismerkedni...

Szerintetek illik ismerkedni egyedülállóként ebben a korszakban? Azaz nem ciki ha valaki szoptat, de magányos és szeretne ismerkedni? Hol ismerkedtek, ha van ilyen köztetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

A szoptatásnak meg az ismerkedésnek mi köze egymáshoz?Van, aki 2-3 éves gyereket is szoptat.


De mondjuk az fura lenne nekem, ha egy kicsi, pár hetes vagy hónapos baba fölött sírna az anyuka, hogy ismerkedne. Én a pár hónapos gyerek mellett sokmindenre tudtam gondolni, csak a pasizásra nem...

2012. febr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, bár valószínűleg nem minden egyedülálló anyuka érez így. De ez még semmi rosszat nem jelent. :)

Én inkább a másik oldalon gondolkodom, hogy vajon hány férfi van manapság, akit ez nem zavar. Mármint nem maga a szoptatás, hanem inkább az, hogy az adott anyuka (akit ő elsőre nőként lát meg) nemrég szült egy gyerkőcöt egy "ismeretlen" férfitól.. bár tegyem hozzá, én nő vagyok és saját magamból indulok ki, úgyhogy lehet, hogy rossz a feltevésem. Nem vagyok férfilélek-szakértő, de azt tudom, hogy gyerekes anyukaként általában már nem olyan könnyű párt találni, mint nélküle, a legtöbben eléggé menekülnek az ilyenfajta kötelezettség elől (is). (Ezzel most nem elszomorítani akarlak.)

De egyetértek az elsővel is, miszerint ha még pici a baba, akkor a legtöbbünknek még minden máson jár általában az esze...

De ugye nem írtad, mennyi időset szoptatsz.

2012. febr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 éves gyerekkel már lehet ismerkedni, szerintem. Bár ne azzal kezd, hogy szoptatsz.

Ha a pasi elvált, akkor 1 gyerek nem akadály, Sőt, ha ő már nem akar több gyereket, akkor jó, ha neked van. Ha egy gyermektelennel állna le, akkor tudja, hogy még legalább egyszer át kell élnie a terhesgondozást, az újszülöttel átvirrasztott éjszakákat. És ezt nem biztos, hogy egy elvált férfi szeretné. Egy 2 éves gyerek meg még simán elfogad egy új apukát.

2012. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki ismerkedni,de a szexualitással várnék a helyedben.Nekem az izgalmi állapottól elkezdett folyni a tejem elég vicces volt:)
2012. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!