Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fagyasztásból felengedett...

Fagyasztásból felengedett embriók visszaültetése teljes beavatkozásnak számít?

Figyelt kérdés

Sajnos természetes úton nem lehet a párommal gyermekünk , ezt tudjuk 3. éve járunk is pannon reprodukciós intézetbe.

Kettő leszíváson voltam eddig ,kétszer fagyasztott embriót ültettek vissza tehát összesen 4 beavatkozáson vagyok túl-

Áprilisban lesz majd az 5. Úgy tudom hogyha az 5. sem sikerül akkor már az O.E.P nem támogatja a beavatkozásokat ,és súlyos összegeket kérnek a beavatkozásokra és a gyógyszerekre is teljes összeget kell fizetni. Viszont azt hallottam hogy a fagyasztott embriókat mikor behelyezik azt nem számolják bele. Tehát most nem tudom pontosan hogy mennyiszer mehet még Országos Egészség pénztár által támogatva.



#kisbaba #gyerekvállalás #lombik program #Pannon reprodukciós intézet #országos egészség pénztár
2014. febr. 24. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha a fagyasztott beültetést is tb támogatottra kéred (vagyis nem fizeted ki, mert ilyen lehetőség is van), akkor igen, beleszámít sajnos az öt alkalomba.
2014. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ahogy írják. Ha nem fizetted kis a fagyasztott et-t akkor beleszámít az 5be.
2014. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet e valamilyen támogatást kérni ha esetleg most sem sikerülne? Vagy van e valami meg oldás hogy csökkentsem a beavatkozások költségeit? Nagyon szeretnénk gyereket , de sajnos horrorikus összegeket hallottam 1 beavatkozásra 3-4száz ezer + a gyógyszerek.
2014. febr. 24. 22:19
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Tudom, hogy most én leszek a csúf, gonosz Hókuszpók, de azért gondolkozz el azon, hogy vajon miért nem sikerül a teherbeesés sehogy sem?! Biztosan oka van, hogy a szervezeted nem akarja. Én azt mondom, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni. Mentsetek meg inkább egy életet: fogadjatok örökbe egy árvát :)
2014. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

elméletileg a kaálinak van alapítványa, ami támogathat. Meg lehet próbálni, hátha van a többinek is.

Plusz a kaáliban (csak ezt tudom bocsánat, én kaális voltam) tavaly 95 eFt volt egy nem támogatott lombik (plusz a gyógyszerek persze)

2014. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Fized ki a fagyasztott beültetést az 50ezer körül szokott lenni, az eddigiekkel is ezt kellett volna. Maga egy teljes lombik kezelés valóban 3-400ezer ft.
2014. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Valoszinüleg 12-14 éves gyerek lehet aki inkább topikoban próbál érvényesülni mert az iskolában és a való életben nem tudsz érvényesülni, azt javaslom neked hogyha már érett ésszel és 1 kis tapasztalattal rendelkezel majd akkor próbálj jó tanácsokat osztogatni és akkor nem fogsz tűnni gonosz hókusz pókusznak , addig is maradj magadnak a meséknél és inkább azzal töltsd az időd. És tényleg csak jó szántamból írom ezt. Egyébként én nálam mint férfiúnál van a probléma , a párom teljesen egészséges. És mindenképp saját gyereket szeretnénk , minden 1es anyai apai pillanatot meg akarunk élni, születés , első szó, első lépések és stb... Tehát ilyen mint előző kommenttet nem szeretnék látni. Mivel nem az örökbe fogadásról kérdeztem,inkább hadjátok az ilyen megnyilvánulásokat oda ahol arra kíváncsiak.
2014. febr. 24. 22:41
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönök minden kérdésemhez kapcsolódó értelmes használható kommentet.

Remélem sikerülni fog 5.-re nagyon bizakodom ha nem akkor alapítványi támogatásnak utána nézek.

még 1x köszönm

2014. febr. 24. 22:46
 9/16 anonim ***** válasza:
De miért nem fizetetitek ki az 5-et ha az is FET lesz, az nem olyan nagy tétel és marad még támogatott lehetőségetek.
2014. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Kérdező!

A Gonosz Hókuszpók válaszához,illetve a reakciódhoz,annyit tennék hozzá,hogy a természet rendszere ok -okozati összefüggések halmaza.Ez nem mese,hanem a rideg valóság.

A pszichoszomatika egy elfogadott tudomány és szintén nem mese.Az,hogy te még ott tartasz,hogy küzdesz mint malac a jégen és nem gondolkozol,az nem a Hókuszpók és a világ baja.

Egy hasonló cipőben járó,aki nem a pálya széléről beszél.A magam esetében is az okokat keresem,túl a terápián.

Lehet lepontozni,mert nem érdekel.

2014. febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!