Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már méhtükrözése?...

Kinek volt már méhtükrözése? Van bármi rizikó tényezője a beavatkozásnak?

Figyelt kérdés
Sajnos tavaly két vetélésem is volt és a doki a sok kivizsgálás között a méhtürközést is említette. Kérlek írjátok meg tapasztalataitokat.
2009. jan. 29. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a múlt héten kedden volt méhtükrözésem. Nem kell tartanod tőle, hacsak a dokid nem fakezű. Persze van rizikó, megsérülhet a méfal, de ahhoz a doki bénasága kell. Altatásban csinálják nem fájdalmas kicsi vérzéssel járhat. Ne izgulj miatta, nem nagy dolog de sokminden kiderülhet belőle.
2009. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekem tavaly csinàltak mèhtükrözèst. Igaz èn Olaszorszàgban èlek ,de gondolom mindenhol ugyanaz. Nem igazàn èrtem milyen rizikò tènyezôre gondolsz?

Egy nem tùl kellemes de kibirhatò vizsgàlat ami nèhàny percig tart. Nekem utàna 2-3 napig görcsölt a hasam. Ha rèszletesen szeretnèd tudni milyen irj privit.

2009. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, bár csak tudnám biztosan, hogy minden rendben van és nem kellene megcsináltatni...
2009. febr. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!