Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 31-32 hetesen külföldi városné...

31-32 hetesen külföldi városnézésen volt valaki?

Figyelt kérdés
Be mernétek vállalni? Az utazás repülővel lenne átszállással. Az egyik repülőút egy óra öt perces, a másik pedig másfél órás.
2014. febr. 26. 09:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem már a repülőtársaság nem engedi, de nézd meg a honlapjukat, le van írva. Mi ennyi idősen a Balatonhoz mentünk, külföldi utat már nem mertem volna bevállalni, hiszen már bármi lehet.
2014. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

36. hétig lehet repülni a társasággal, a 32. hét után kérnek orvosi papírt. Én pont a hazautazás napján tölteném be a 32. hetet. Bár ha mennénk azért biztosan vinnék igazolást arról, hogy repülhetek (persze ha az orvos is így gondolja), nehogy ebből legyen gond.


Szóval utazni lehet azt tudom, csak azt nem, hogy bevállalnám e. Ha simán tengerparti pihenés lenne nem gondolkoznék rajta, csak a 2-3 városnéző nap miatt vacillálok.

2014. febr. 26. 09:48
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

én most vagyok a 32. hétben, holnap indulok repülövel Magyarországra, majd vissza autoval 1500km ( szombaton délután indulok vissza, vasárnap reggelre kiérek, alszok és megyek dolgozni reggel 7re..) kértem az itteni orvost, hogy adjon már igazolást arrol, hogy repülhetek...azt mondta tök felesleges, mert ha akarnak papirral se engednek fel...szooooval, ha megkérdezik kismama vagyok e, majd azt mondom- tessék??!!! ez mit is akar jelenteni? :DDDD

én bevállalnám a helyedben, csak annyi kell, hogy egy enyhén kompresszios harisnyanadrágot vegyél fel

2014. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem az utazással van baj, hanem magával a városnézéssel.
2014. febr. 26. 10:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi Angliaban elunk es innen repultunk Becsbe a karacsonyi piacra es ott voltunk egy hetig. Akkor voltam pont 32 hetes es mikor jottunk vissza akkor 33 hetes. A vedono allitotta ki a papirt ami a repulo tarsasaghoz kellett de nem kertek sehol. Sokat setaltunk a varosba egesz heten. Semmi gondom nem volt. Kisfiam azota mar 4 eves. :)
2014. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
itt kérdeztem a védönöt, a háziorvost..egyik sem ad ki ilyen papirt, csak a nögyogyász, de hozzá meg 1,5 honappal elöre kell kérni idöpontot, az igazolásnak meg 6 napnál nem -szabad- régebbinek lennie... ugyhogy én majd jol meglepödök, ha rákérdeznek..de nem hinném, h foglalkoznak vele. na meg 32. hetes vagyok, de ugy néz ki a hasam mint aki a 16.hétben van.
2014. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 hetes voltam mikor a párommal elutaztunk Párizsba 4 napra. Semmi gond nem volt,sokat sétáltunk,pihentünk,jòl bírtam.
2014. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31 hetesen Bécsben buliztam egy koncerten. Ha addig semmi bajod sincs, simán be lehet vállalni. De lehet, hogy olyan úticélt választanék, ahol összesen max 2 órát kell repülni, nem átszállásost. Nekem ekkor az orvosom megemeltette a magnézium adagomat. A városnézés meg jó dolog, annyit kell menni, amennyit bírsz, több idő van kávézni, padon ücsörögni, nézelődni. (Hová mennél?)
2014. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Athén
2014. febr. 26. 11:53
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha megyünk biztos, hogy Athénba megyünk, szóval az uticél az fix, azon nem szeretnék módosítani.
2014. febr. 26. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!