Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annyira boldog vagyok 1,5 év...

Annyira boldog vagyok 1,5 év próbálkozás után összejött a babó ma megcsináltam a tesztett és pozitív lett Még nem mondtam el a férjemnek. Ti hogy mondanátok el? Vagy ilyen kis meglepi formába? Pl: babacipő?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!:)
2009. dec. 11. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához! :) Én a kislánya nevében írtam az apukának egy levelet, úgy tudta meg, hogy apuci lesz. De jó ötlet a babacipő is! De ha a tesztet is leteszed az asztalra vagy bele a cipőcskébe, az is jó szerintem. Majd írd meg, hogyan mondtad el és mi volt a reakció!
2009. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy pici zoknit vettem:)

Gratulálok!

remélem hamarosan csatlakozhatok hozzád újra:))

2009. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyerek nevében a levél is jó, meg a babacipő is!

Gratulálok nektek a picihez és sok boldogságot!

2009. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj de jó! Gratulálok!!!! :)))

(Mikor ilyeneket olvasok az jut eszembe, hogy bárcsak már én is itt tartanék. Csak még fiatal vagyok és barátom sincs...) :/


Szerintem is a tesztet mutasd meg neki. :)


Sok boldogságot! :)

2009. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratu és üdvözlet a Terhesség topikban^^


Nálunk a párom hamarabb találta meg a tesztet és tudta meg,hogy gyerekünk lesz,mivel nem is számítottam rá, egy átmulatott bódult éjszaka után hajnalban csináltam meg,de nemtudom h ^^


Én a helyedben készítenék egy képet,olyat vennék alapul amin ti vagytok és középre tennék egy a koránah megfelelő uh képet ^^


Ada és Abi

2009. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én egy szép ajándékzacsiba raktam bele a két tesztet (kettőt csináltam a biztonság kedvéért) - persze fertőtlenítve, stb. és mellé raktam egy szép kis babafelsőt. és így adtam át a férjemnek... hát hamar kitalálta hogy mi a helyzet.. :-)

a szülőknek meg úgy mondtuk el hogy, az első uh felvétel a kezünkben volt. beraktuk egy borítékba, és azt mondtuk kaptunk egy levelet, hogy kb 20 évig ""adósságba"" fogjuk verni magunkat és ebben szeretnék a családdal osztozni és átadtuk a borítékot anyának. nagyon megható volt

2009. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!