Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet feldolgozni a...

Hogyan lehet feldolgozni a meddőséget? Hogyan legyen kitartó az ember több évi próbálkozás után?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:31
 1/3 Manka68 ***** válasza:
Szerintem nem feldolgozni kell, hanem mindent megtenni ellene.
2011. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy spontan veteles utan 7 evig nem estem teherbe, de epp tegnap volt 1 eves a kicsim. Nem szabad sem ragorcsolni, sem feladni.
2011. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni a harcot! Tavaly márciusban megállapították, hogy mindkét petevezetékem teljesen el van záródva, azonnal bejelentkeztünk a Kaáli Intézetbe, és idén márciusban már a 3. hónapban jártam a babócámmal. Először persze sokkolt a hír, hogy csak mesterséges úton eshetek teherbe, de azóta már látom az előnyeit is: pontosan tudtuk, hogy mi a baj, és el tudtunk indulni a helyes úton, nem kellett felesleges köröket futnunk vagy pl. soha többé nem kell védekeznünk a férjemmel. :)

Nagyon nehéz kitartónak lenni, én 2,5 évig reménykedtem hátha sikerül, és csak ezután kezdtük el a kivizsgálásokat. Ti túl vagytok már a kivizsgálásokon? Melyikőtökkel van a probléma?

36 hetes lombikos kismama

2011. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!