Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fajta/márkájú textilpel...

Milyen fajta/márkájú textilpelust és babatörölközőt vettél?

Figyelt kérdés
amit nem bántál meg...jó nedvszívó, puha..stb.
2014. febr. 26. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkáról tudok nyilatkozni, én IKEÁban vettem 10 darabot (kettes csomagban van egy fehér és egy zöld mintás) nagyon jó minőségű és puha, nem az a szokványos dörzsölős pelenka anyag. Igaz még csak néhány hete nyúzzuk őket, de már jópár mosáson túl vannak és meg vagyok elégedve velük.
2014. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm első. igen ez is lett volna hogy megvételtől, újonnan is jó volt vagy már több használat után. mert ugye pl. az olcsóbb törölközők, konyharuhák is csak x mosás után funkcionálnak megfelelően :)
2014. febr. 26. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ikea, brendon. az ikeás szuper, a brendonos nem bírja olyan jól a gyűrődést, az egyik pl 4 hónap után kilyukadt középen, pedig nem is 90 fokon mosom, csak 60-on. és össze is mentek. ettől függetlenül azzal is fel lejhet nevelni egy babát. de ha igazán jót akarsz, szerintem is ikea (nekem is uaz van, mint 1-nek)
2014. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is az ikeás textilpelusra szavazok!

Törülközőt Rossmannban vettem, saját márkásat. nem tudom, hogy mindig kapható-e

2014. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor megnézem az ikeásat :)

és 2. válaszoló te milyen törölközőt használsz a babának?

2014. febr. 26. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima lengyel textilpelust és kifogót használtunk. Ezekkel a kapucnis baba törölközőkkel én semmire nem mentem, sokkal kényelmesebb volt belebugyolálni a kifogóba.
2014. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. több is van, de közülük kettőt szeretek igazán, azokat váltogatom. azért nem is nagyon tértem ki rá, mert mindet ajándékba kaptam, az egyiket nem tudom, hol vették, a másik egy mamas and papas, ami szuper minőség és a tetejében nagyon szép, ellenben méregdrága. biztosan lehet olcsóbban is hasonlóan jót.... én használok egyébként belülre hatalmas, lepedőszerű textilpelust, ezeket is uott lehet kapni, mint a normál pelenkákat (kb akkorák méretre, mint egy gyereklepedő és tök uaz az anyaguk, mint a textilpelenkáknak). ez érintkezik a baba bőrével és tulajdonképpen ezzel törlöm szárazra a frottír törölközőt/fürdőlepedőt csak ez alá teszem, hogy puhább legyen a babának, jobban tudjam melegíteni közben és h jobban felfogja a nedvességet.
2014. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

most látom a 6-os válaszát. akkor ez lehet ezek szerint a "kifogó". nem tudtam, h így hívják :)


üdv:7.

2014. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!