Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatas miatt lehet hogy...

Szoptatas miatt lehet hogy nincsen libidom?

Figyelt kérdés

Egy eves lesz a babam nemsokara, es miota megszuletett, meg egyszer sem fordult elo, hogy megkivantam volna a szexet, vagy hogy gondoltam volna ra hogy milyen jo lenne...ha probalkozunk vele, nem mukodik nalam a nedvesedes (bocsi hogy igy leirom) egyaltalan semmi nem tortenik. Elotte nem voltak ilyen gondjaim, terhesen sem. Volt valaki igy?

Meg hozzatartozik hogy a baba szuletese ota nem jott meg, es meg eleg sokat szopizik is, azt mondtak mas nok hogy addig nem is fog megjonni amig igy van, de okozhatja ezt is, hogy nem kivanom a szexet, es meg gondolat szintjen sem foglalkoztat? (Csaszarral szuletett szoval szervileg nem lehet lent baj)


2014. febr. 28. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben összefügg a kettő. Nekem anno mondta is a dokim a 6 hetes kontrollon h szoptatás alatt teljesen normális ha nem kívánom majd, a hormonok okozzák.
2014. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hu ez nagyon jo hir, koszi!:)
2014. febr. 28. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, van összefüggés. Nálam is volt ilyen gond. 2 éves a gyerek, most oldódott meg. Eddig pedig kibírtuk síkosítóval, hát, mondhatni nem volt problémamentes időszak.
2014. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia nálam is ugyan ez van 2honapos a fiam szoptatom rendesen,és nem kívánom a szexet,ha van is valami nem tudok el menni,régebben nem volt ilyen gond,és a terhesség alatt sem volt gond.
2014. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy maradhat igy fent egy parkapcsolat normalisan,eleg elkeserito :( Most belegondoltam hogy vajon emiatt tapszereznek az anyukak? Nem sok jelet adja a kisasszony h lemondana a cicirol raadasul.
2014. márc. 3. 12:24
 6/7 anonim válasza:
Az én párom nagyon megértő szerencsére.de semmi pénzért nem tapszereznem a picit az első fiam az tapszeres volt mert nem volt tejem.par hónap és minden a régi lesz ne aggódj.kitartas.
2014. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En sem vennem el emiatt tole, az en parom is megerti de en mar kezdem ot sajnalni.
2014. márc. 6. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!