Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyet, szállást,...

Tudtok olyan helyet, szállást, ahová egy 3 évessel és 23 hetes terhesen is el lehet menni egy hétvégére? Apa szülinapjára kapná, lehetőleg ne csillagászati áron.

Figyelt kérdés
Szeretnénk elmenni valahova egy hétvégére. Van egy 3 éves kisfiunk, én 23 hetes vagyok a tesóval. Ki hol volt, hova menne, hol kereessem? Köszi
2014. márc. 3. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
kuponos oldalon nézz wellness hétvégét, sok ajánlat van olcsón, persze afürdés neked igy babás nem játszik de a fiúk biztos jól éreznék magukat. Nme kell fözéssel bajlódnod, pihenhetsz stb. qponverzumon nézelödj.
2014. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondoltam rá, de elsősorban személyes tapasztalat érdekelne. :)
2014. márc. 3. 17:44
 3/7 Jégtánc ***** válasza:

Mi most voltunk Egerben


[link]

2014. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kuponnal vettem a Keszthelyi Hotel helikonba 3 napos miniszabit. :)

2 gyerek +2 felnőtt teljes ellátással 25.990 ft volt.

2014. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Noszvaj, Ózon Hotel. Gyerekre ingyenes, kifejezetten kisgyerek, baba orientált.
2014. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! Nekünk maximum csak 2 éj jöhet szóba, de inkább csak egy mert kamionozik és nem kap szabit :( Ezeket megnézem :)
2014. márc. 3. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
minden ilyen szálloda nagyon jó és baba barát.
2014. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!