Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma találkoztam a lányom...

Ma találkoztam a lányom apjával aki megkérdezte, hogy mit vegyen a gyereknek szülinapjára. Szerintetek mi jó egy két éves kislánynak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 22:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha te, mint anyja nem tudod, akkor mi honnan tudjuk?


Minden gyereknek más az érdeklődési köre..(már 2 évesen is tudják általában a szülők)

2014. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Ezzel a kérdéssel kinek akartál üzenni?:D Mondtam: ezret szülj, nem érdekel.
2014. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vagy egy béna kamu kérdés vagy a kérdező nagyon hülye. Egyrészt, a gyerek anyja csak jobban tudja, hogy mi kell a kislánynak, másrészt ő is nyilván vett neki valamit, biztosan volt más ötlete is, akkor miért nem mondja azt az apjának, és főleg: akinek valaha is volt már kétéves vagy akárhány éves kisgyereke az nagyon jól tudja hogy ilyenkor rengeteg dolog van, amire szükség lenne, ha valaki megkérdezi, hogy mit vegyen rögtön tudunk mondani legalább öt dolgot, ami nagyon kéne de mondjuk mér nem futja rá vagy szimplán valami extra dolog, amit nem vennénk meg, de ajándékba jól jönne.
2014. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#2/2. Te miről beszélsz? Elgurult a gyógyszered?
2014. jan. 20. 22:15
 5/19 A kérdező kommentje:

Nincs ötletem, nem szoktunk neki ajándékokat venni.

Valami játékot vagy mégis mit?

Amúgy nem kell hülyézni!!!

2014. jan. 20. 22:17
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
4 Neked biztos, hiszen egy ilyen kérdést csak beteg ember tesz fel, de nem egy anyuka:)
2014. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem valami jó drága dolgot vetess vele.
2014. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

mágneses rajztábla

Fakopáncs-játékok

Duplo


Mivel szeret játszani egyáltalán?

2014. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Észt anyának :)
2014. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is az ajándékozásról van szó, de csak vesztek cuccokat a gyereknek. Cipőt, ruhát, etetőcuccokat, babaápolási cuccokat, egy két éves kisgyereknek annyi minden kell még, ne mond már, hogy életedben nem vettél neki semmit... Ha ez a kérdéssel trollkodás volt a cél, azt nagyon sokat kell még gyakorolnod, mert ezt eléggé elcseszted. Ha pedig komoly a kérdés, akkor pedig ezt az egész gyerekvállalás dolgot cseszted el, de nagyon.
2014. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!