Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik jobban szeretnek új...

Akik jobban szeretnek új ruhát venni gyerekeiknek, hol veszik?

Figyelt kérdés
Általában H&Mben, Takkoban,C&Aban,Kikben veszem a fiamnak a ruhákat eddig talán egyszer voltam a Hádában de akkor még babaruhát vettem tiszta újak voltak,fogalmam sincs most találnék-e 92-98as méretben jó állapotút. Mostanában elég drágának találom az általam felsorolt boltok árait,nincs ötletetek hol vehetnék új ruhát de elfogadható áron?
2014. márc. 3. 18:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is a válaszokat!
2014. márc. 3. 18:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a felsoroltakon túl (főleg amikor sokallom már az árakat) akkor Tescoban vásárolok és Aldiban és Lidlben. Az utóbbi kettőt nagyon szeretem, nagyon jó minőségű, csak az a baj, hogy idényjellegű nagyon, mindig csak pár féle ruhát árulnak. A Tescos ruhákat is szeretem, az is jó minőségű, de az igazán szép és divatos darabok ott is kb annyiba kerültnek, mint a felsorolt üzletekben, de pl az összecsomagolt és több darabos ruhák jó árban vannak.


Egyébként és sokszor vettem netről használt márkás ruhát, és volt is sok jó, amihez így hozzá jutottam, de amikor jöttem-mentem ezekben a boltokban, mindig volt olyan akciós, vagy egyébként is jó árban lévő ruha, amit megvehettem volna helyette, így le is szoktam a rendelésről, inkább lesem az akciókat és ezekben vásárolok...

2014. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahol ami megteszik: C&A, H&M, Kik, Aldi, Lidl, GAP. Folyamatosan gyűjtögetek.
2014. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Scamp, Tesco.
2014. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NeXT, gap, h&m,zara, de ritkán veszek teljes áru dolgokat, figyelem az akciókat es akkor vásárolok, így sokszor pl a nextben olcsóbb dolgokat veszek, mint a Tescóban... A Tesco, ha nem akciós, akkor szem nagyon drága... Sor a h&mben is 4000 egy farmer, meg a mostani akcióval is 3000, míg a nextben akció idején 1500ert veszem
2014. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. márc. 3. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesco, Lidl, kínai (harisnya, zokni, pizsi, sapka, ilyeneket szoktam, de vettem már melegítőt is kínaiból, meg a pufi mellénye is onnan való, csak az teljesen máshogy van méretezve, mint a normál boltok, és így nehéz).
2014. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!