Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel és hogyan tisztítjátok...

Mivel és hogyan tisztítjátok az orrszívó-porszívót?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mosógatószeres vízzel, illetve vettünk hozzá egy kis icike-picike kefét, azzal.
2014. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A miénkhez járt tisztítókefe. Ezen kívül jó forró víz alatt szoktam elmosni fertőtlenítős kézmosóval.
2014. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Simán vízzel átöblítem.

Ha nem akar kijönni a trutyi, akkor szappanos vízzel átlötykölöm.

2014. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ki is szoktam főzni, hogy a bacik ne éljék túl :-)
2014. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kis kefe nekünk is volt hozzá, az nem is gond. Viszont hosszabb idő után ma elővettem és az a hosszú műanyag cső feketedett be több helyen. Szerintem azt kifőzni sem lehet.
2014. márc. 4. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Penész?
2014. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Enged fel domestossal meg egy kis vízzel, rázd össze és hagyd állni egy napig. Utánna jol mosd ki. Nem szabad vizesen elrakni mert akkor bepenészedik.
2014. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lcs ***** válasza:
7-es jól mondja (vagyis írja), a domestosos víz kitisztítja, csak tényleg hagyni kell állni a csőben :)
2014. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Biza, a gyakran használt szipkáknak mosás-öblítés után nincs idejük kiszáradni, és a víz bekerül a hosszú csőbe, a feketeség pedig tutira penész. Én az egész szettet csövestül ki szoktam főzni ecetes vízzel időnként, igaz, tejszerűvé válik a hosszú cső, de kihűlés után újra átlátszó lesz. Az ecettel ráadásul eltűnik minden szutymó, amit a kefével se lehet kitisztítani (pl. a középső elemet lehetetlenség normálisan kimosni).
2014. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :-)
2014. márc. 4. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!