Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítjátok az porszív...

Hogyan tisztítjátok az porszívós orrszívó apró alkatrészeit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Fooró vízbe beáztatom,majd mosogatószerrel,erős vízsugárral elmosom és kifőzöm.
2010. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Forróvízzel, mosószerrel kimosom. Sosem főztem.
2010. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Forró vízzel. Néha domestost nyomok a csőbe egy kicsit hagyom aztán forró vízzel átmosatom.
2010. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha friss a "dolog", akkor simán kijön belőle a cucc egy vízsugárral, ha már beleszáradt, vagy nem akar kijönni, akkor nyomok bele egy kis orrsprayt, vagy sós vizet. Egyszer fertőtlenítettem Chicco fertőtlenítővel, amikor megkaptam, mert az unokatesóé volg.
2010. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem a friss cucc se jön ki olyan könnyen. Én megtöltöm a piszkavégét,és belefújok erőteljesen. Úgy talán...
2010. dec. 28. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:
mi kaptunk hozzá külön ehhez tisztitó kefét,ami belemegy,igy könnyen kitudom pucolni.
2010. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz hozzá kis kefét (én se találtam),akkor javaslom a 2dl-es bébiitalok szívószálát :)) Forró vízzel öblítem, majd a pici szívószállal kikapargatom.
2010. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Porszi Orrszi típusú van, és ez totál szétszedhető, így amikor friss benne a cucc, akkor csak folyó meleg vízben kiöblítem. Ha valami miatt véletlenül benne maradt, és beleszáradt, forró vízbe áztatva szinte azonnal ki lehet tisztítani. A csövet és a porszívó csövébe dugható műanyag alkatrészt még nem kellett kimosnom, abba soha nem jut bele a cucc.
2010. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! A patikában vettem tisztító kefét a kis végéhez (Arianna márkájú), azzal nagyon egyszerű. Időnként ki is főzöm. A hosszú csőbe pedig erős vízsugarat engedek, és többé-kevésbé kijön a trutyi.
2010. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyha nem jön ki a cucc a betétből vagy a csőből, akkor beáztatom, és utána könnyű kimosni. Én még a csövet nem mertem kifőzni, csak a betétet. A csőből a vízkövet (lehet, hogy nem vízkő, de egy idő után olyan, mint a tejüveg) ecetes áztatással szoktam kioldani.
2010. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!