Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnénk ritka nevet adni a...

Szeretnénk ritka nevet adni a fiunknak, és én a Lúciusz mellett döntöttem, de férjem nem akar beleegyezni. Hogyan győzhetném meg?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha neki nem tetszik, akkor nem fogod tudni meggyőzni róla semmivel, hogy ezt adjátok. Keress másik nevet, annyi szép ritka név van.
2014. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan találtok olyan különleges nevet, ami mindkettőtöknek tetszik, szerintem nem érdemes győzködni, a tetszés eléggé szubjektív. Mi is nehezen találtunk mindkettőnknek tetsző nevet, de csak sikerült végül, nagy a választék.
2014. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Add második névnek, vagy adj valami normálisat. Attól, mert ritka nevet akarsz nem kell a gyereket nevetségessé tenni vele.
2014. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vmi nem tetszik neki nem eroltetheted ra, te miert nem fogadod el az o otletet? Ja mert neked sem jon be, akkor h varhatod el forditva? Olyat kell talalnotok ami mind a kettotoknek tetszik... en se eroltettem volna olyan nevet ami a ferjemnek nem tetszik, hiszen tudtam h en se mentem volna bele olyanba ami nekem nem jon be.
2014. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Hú nekem erről a Harry Potter jut eszembe.Ennél azért biztosan találtok valami szebb nevet ami mindkettőtöknek tetszik.
2014. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
muszáj kompromisszumot kötnötek, van még sok különleges név!! ez a Lúciusz inkább furcsa mint különleges... a Lucián nem tetszik?
2014. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Most komolyan : Lúciusz??????

Miért akarod közröhej tárgyává tenni a fiad, miért utálod ennyire??

2014. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
A név maga szépen hangzik, de így leírva nem jó, ezen kívül én is a Harry Potterre asszociálok, ahol ő nem egy pozitív karakter.
2014. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Nőként mondom: a férjednek igaza van. Ne akarj kiszúrni a fiaddal, inkább válassz neki egy normális nevet. Nem a név tesz egy embert különlegessé...
2014. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!