Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett mennyire...

3 gyerek mellett mennyire ciki, hogy nem vagyunk házasok?

Figyelt kérdés
A párom akarja de én nem :/
2014. márc. 1. 18:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, ezt nektek eldönteni, ugyanis a ti életeteket nem más éli, ha esetleg arra gondolsz, hogy megszólnak érte :)
2014. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
épp akartam írni, hogy ha titeket nem zavar, akkor mást se zavarjon. De ezek szerint őt zavarja. Miért nem akarod?
2014. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Nekem valahogy nem jelent nagyobb köteléket, hogy házasok vagyunk, előtte ugyanúgy jól megvoltunk, nem változott semmi. Nekem a férjem akarta, mikor terhes voltam a 2. babánkkal. Már 3 van :D
2014. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
* kell eldönteni
2014. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nemtudom megfogalmazni. Nem akarok feleség lenni. Fiatal vagyok, 25 éves, lehet majd meg fog változni. Mostanába került szóba az esküvő de valahogy rossz érzés fog el ha rá gondolok, és szerintem ez nem normális. Vagy? :)
2014. márc. 1. 18:08
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
25 évesen 3 gyereked van??? Az igen....
2014. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%

Ti dolgotok, ha neked tetszik akkor semmi gond vele.

Én biztos nem szülnék házasság nélkül, pedig én is 25 vagyok. Nekem a régi felállás szimpatikus, előszór házasság majd gyerekek.

2014. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
13%
Ilyenkor a dolog már nem rólatok szól, hanem a gyerekekről. Alaposan körül kell nézni, hogy a gyerekek az elkövetkező 20 évben mikor járnak jobban (segélyek, támogatások stb.) és annak megfelelően kell dönteni a házasságról.
2014. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Igen hát gondoltam, ha leírom a koromat akkor egyből jönnek a megalázó kommentelők :)
2014. márc. 1. 18:16
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Jaj utolsó ez annyira undorító hozzá állás. Az ember úgy vállaljon gyereket, hogy ne a segélyre apelláljon. Másrészt ha nem házas de élettársak mivel együtt élnek sem jár se több sem kevesebb szóval hülyeség számolni a 0 Ft-tal.
2014. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!