Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon rá tudom beszélni a babára?

Vajon rá tudom beszélni a babára?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves barátaimról van szó...

A férfi és a nő is 35 évesek... A férfi már nagyon régóta szeretne gyereket, a nő is, de elképesztően fél a szüléstől, ez az egyetlen oka, hogy nem akar teherbe esni... A férfi gyötrődik, már az összes barátjának van 1-2 gyereke, ő felépített egy családi házat, ahol gyerekszoba is van, de most üresek kong az egész... 10 éve vannak együtt és szeretik egymást, de látom, hogy a férfit egyre jobban foglalkoztatja, hogy vajon sosem lesz gyereke? Próbáltam már többször is beszélni a barátnőmmel, hogy ne féljen a szüléstől, de egyszerűen retteg és már mindenféle okokat kitalál, halogatja, hogy majd-majd-majd, de hát ő sem fiatal már és nem szeretném ha emiatt szétmennének... :(Folyton olyanokról beszél, hogy kibírhatatlan lesz a fájdalom, meg a gátmetszésről stb... Nekem 2 fiam van, a harmadikkal most vagyok várandós, de hiába igyekszem pozitív dolgokról beszélni neki... Nem tudom mit tegyek...


2014. márc. 7. 09:05
 1/8 lcs ***** válasza:
vegyél neki ajándékba egy könyvet, ami a gyermekáldás szépségeiről szól, és szüljön császárral
2014. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán pszichológust nem ártana felkeresnie.
2014. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem beteges. Sok nő fél a szüléstől, de amikor odáig jutnak, akkor már nem a fájdalom érdekli őket, hanem a baba.
2014. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán mond meg neki,hogy talán az utolsó éve,hogy babája legyen ugyanis kockázatos és nem is egészséges 35 év felett szülni az első gyereket, a többediket sem a legjobb de az első az különösen nagy gond.Mond meg neki,hogy petesejtjei öregszenek a gének állapota is romlik,lehet sosem fog tudni teherbe esni,és az sem biztos,hogy megmarad a baba ha nagyon halogatja,azt is mond el,hogy regenerálódni sem fog teljesen és nem lesz már elég rugalmas sem,akkor sem ha sportol vagy egészséges,mert a méhe és a teste attól még öregszik,bármilyen jól is néz ki,kísérd el pszichológushoz,mert ez nem normális,vagy pusztán kifogást keres,mert nem akar gyereket.
2014. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem beszélheted rá.

Az Ő élete.

Ha rábeszéled és valóban olyan rossz élmény lesz neki ami miatt a gyerektől is elfordul később, akkor mit csinálsz? Rábeszéled, hogy szeresse a gyerekét?

Lehet igazából egészen más miatt nem akar, csak arról az okról nem akar beszélni.

2014. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
keressen fel egy kineziológust ha ugysem siekrül a félelemltöl megszabadulni szüljön császárral, van aki emiatt választaj ezt.
2014. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a gátmetszéssel baja van, tuti örülne a hasán egy vágásnak?
2014. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lcs ***** válasza:
Az is lehet a vége az egésznek, hogy rá megy a kapcsolata...a férfi tényleg szeretne már nagyon gyereket, akkor keresni fog valaki mást, aki szül neki. ez most durván hangzik, de tényleg van akinél ez a vége. :(
2014. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!