Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá? Természetes...

Mit szóltok hozzá? Természetesen az első babára gondolok.

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 1. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Miért, mit kellene szólni ????
2014. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Legyenek boldogok! :) Jobb lenne, ha mindenki ahhoz szólna hozzá,ami a kapuján belül van, ami a kapun belül élőket érinti!!
2014. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Az első baba élete már a neve alapján egy katasztrófa lesz. Ráadásul szerintem az is elég gázos, hogy valaki 21 évesen a harmadik gyerekét szüli, közben meg anyaotthonban él.
2014. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmetekbe ezt a kis vitát! http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2014. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hármas! Egyetértünk!
2014. jan. 1. 20:00
 6/18 A kérdező kommentje:
A négyes amit belinkelt, abból a 24-es válasszal értek egyet, amely úgy kezdődik: "Mindenhol a buta és a szegény..."
2014. jan. 1. 20:07
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy a 3-as mennyire le van szavazva. Aki leszavazta az egyetért azzal, hogy szüljünk minél több gyereket a semmire????
2014. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hármas válaszolóval értek egyet, le lehet engem is pontozni.
2014. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A 21 éves büszke édesanya, aki korábban több helyen élt... Gondolom a 3 gyerek mind más apától van, és anyukának még lesz vagy 5 gyereke.

Dolgoztam családok átmeneti otthonában, ott is előfordultak ilyen felelőségteljes édesanyák, akik nem is tudták az összes gyereküket nevelni. Sajnos nem lehetett elintézni, hogy ne szülhessenek többet. Tudom lelketlenül hangzik, de azóta sem értem, hogy minek szülnek az ilyen nők. Annyira sötétek és buták. Szegény gyerekek... :(

2014. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy sötét ismerősöm aki most szülte meg a harmadik gyerekét, persze nem egy apától. Iskolázatlan, buta, albérletes, szegény csórók. De csp, gyes, meg segély így jobban lesz.
2014. jan. 1. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!