Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Havi hány alkalommal csináltok...

Havi hány alkalommal csináltok olyan programot amelyen csak te és a férjed megy "randi "képében?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 12:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
gyerekek nélkül
2014. márc. 10. 12:07
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Havonta kb 3, mozi, vacsi, séta a Balcsi parton...
2014. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Havi?? :O Évi hány.... :/ Évente ha 3x eljutunk valahová.Az se mozi...de még kajálni is alig. Nincs segítségünk.Ez a legnagyobb bajunk.De próbáljuk úgy túlélni,hogy egyszer megnőnek,kamaszok lesznek,annak örülnek ha elhúzunk itthonról! :D Akkor majd újra ,,egymásra,, találhatunk.Addig sajnos esélyünk semmi rá. Irigylem akik ennyi időt tudnak magukra szánni.Tényleg vegyétek úgy,hogy milyen szerencsések vagytok,és ez bizony nem természetes másoknál... :/
2014. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Hát eddig átlag havi 0,25. :)


8 hónapos a baba, szülők vidéken, nincs kire bízni. Ha lemegyünk anyukámhoz (eddig kétszer voltunk lent), akkor természetesen elmegyünk kettesben, nem is egyszer... olyankor csak altatni megyek haza :)


Jó lenne persze ha lenne itt is valaki, vagy akár egy megbízható bébiszittert tudna valaki ismerős, dehát nincs. :)

2014. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Kb 1 éve volt utoljára ilyen (2 éves a kisfiunk). De nem panaszkodunk emiatt, hiszen tudatosan vállaltunk gyereket, és azzal is tisztában voltunk, hogy a gyerek nem szobanövény, akit ide-oda lehet rakosgatni, ha épp útban van. Sokat voltunk kettesben a gyerek előtt, de az időszak most másról szól, és ez így természetes, normális.

Nem szorított senki pisztolyt a fejünkhöz, hogy csináljunk gyereket, mi akartuk, és örülünk neki, hogy itt van.

2014. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
mi havi egy kb 1-1 órára
2014. márc. 10. 12:16
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Havonta kéthavonta 1alkalom. Változó, van hogy ritkábban.
2014. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
4 hónapos koráig nem volt ilyen, azóta hetente, két hetente 2-3 órára nagyszülőkre bízzuk. Most lesz fél éves.
2014. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Hát kb. fél éve járunk, előtte cicifüggő lányomat nem hagyhattuk itthon. :)


Most 20 hónapos lesz és havi egyszer vagy kétszer(de ez ritkább)megyünk moziba, vacsizni, színházba, stand up- ra... Ilyenkor én megebédeltetem, elmegyünk és este fürdetés után, altatásra hazaérünk. Engem ez a pár óra simán feltölt egy hónapra:)

2014. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

Inkább két havonta egyszer tudunk csak elmenni. Voltunk már moziban, előadáson, vagy beültünk valahová enni, vagy elmentünk nekem venni azt, amire szükségem van: most pl.tavaszi cipőt.

De ahogy számolom 5X voltunk eddig és most másfél éves a lányunk, úgyhogy ennyire "gyakran" megyünk:-) :-) :-)

Nekem egy hónapban egyszer jó volna. Amúgy egyszer-egyszer pedig külön megyünk el, én barátnőzöm egyet, ő vigyáz a gyerekre, s fordítva is volt már, de ez is pl. decemberben volt:-)

2014. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!