Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Havi hány alkalommal csináltok...

Havi hány alkalommal csináltok olyan programot amelyen csak te és a férjed megy "randi "képében?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 12:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mi a lányom fél éves koráig havi 2-3szor rábíztuk a nagyszülőkre, és elmentünk vacsorázni, vagy csak úgy "andalogni" a városba, nagyon jó volt, élveztük mindketten.

Aztán jött a lányomnál valami elő-szeparációs szorongás féleség, nemhogy másra nem tudtam rábízni, pisilni se tudtam kimenni nélküle, mert üvöltött ha nem látott.

Most lassan 10 hónapos lesz, kezd megint megbékélni a helyzettel, hogy néha nem vagyok a látóterében, így mostanában megint kezdünk eljárogatni, de mindig csak a környékre, hogy ha "baj van", akkor 10-15 percen belül otthon legyünk. Szerencsére a nagyszülők mindkét oldalról abszolút partnerek a dologban, imádnak unokázni, a lányunk is nagyon jól kijön mind a 4 nagyszülővel.


Egyébként nem tudom ez beletartozik-e a randizásba, de olyat rendszeresen csinálunk a férjemmel (általában péntek /szombat este), hogy miután lefektettük a babát aludni, mi összeütünk valami könnyű vacsorát, közben borozgatunk, beszélgetünk, utána pedig megnézünk valami jó kis filmet.

Engem ezek az órák is feltöltenek, igénylem a kettesben való együttlétet is.

2014. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!