Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Havi hány alkalommal csináltok...

Havi hány alkalommal csináltok olyan programot amelyen csak te és a férjed megy "randi "képében?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 12:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Legnagyobb gyerek nyáron lesz 5 éves, legkisebb most 14 hónapos. Az utóbbi 4,5 évben maximum 10-szer voltunk, de inkább kevesebbszer. Nincs kire bízni a gyerekeket. Nagyszülők vidéken. Amikor megyünk látogatóba, akkor tudunk egyszer-egyszer alkalmat teremteni rá.
2014. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%

ha azt írom, hogy havi 1 akkor igencsak túlzok :D

mostanában előfordult, hogy szabadnapja volt, gyerek oviba, én korán végeztem, így mielőtt mentünk a gyerkőcért vettünk magunk egy hamburgert :D vagy beszaladtunk együtt a boltba :D

4 éves múlt a gyerek, eddig 3x volt programunk, 2 színház és egy vacsi :)

nem igen van kire bízni, így nem is opció, hogy együtt menjünk szórakozni.

ha szép idő van akkor szombaton kiülünk a kertbe mikor elaludt a gyerek és együtt megiszunk negyed üveg sört, aztán még fél óráig tukmáljuk a másikra, hogy ne öntsük ki, majd feladjuk és bejövünk :D kb. ez a nagy közös programunk

2014. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
19 hónapos a lányunk és utoljára kettesben kb. 20 hónapja mentünk el valahova. Senkire nem tudjuk bízni a gyereket.
2014. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%

Ált. havi egy, max kettő.

Mozi, séta, csavargás a városban, vacsi, illetve nyáron egyszer voltunk strandon.

4 éves a fiunk, most szeretnénk nagyon kistesót.

2014. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

Átlag havi 1-2, de van, hogy 2 hónapig semmi, máskor meg több.

Ált. vásárolni havi 1x a gyerekek nélkül megyünk, amúgy legtöbbször én intézem egyedül.

Moziban tavaly 1x, vacsorázni viszont soha nem voltunk még, max. gyorsétteremben kajáltunk (gyrosos, kínai vagy KFC).

Szórakozni kb. évi 1x megyünk, idén már voltunk, úgyhogy ez letudva :)

Viszont tavaly és tavalyelőtt is 2x elmentünk egy hosszú hétvégére, 1 belföldi wellnessre és egy külföldi városnézésre, ezek gyerekkel nem nagyon valósíthatók meg ugyanolyan formában, mint nélkülük :)

Mondjuk nekünk már nem olyan picik a gyerekek, 4,5 és 7 évesek.

2014. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Elég lepontozott válaszokat látok, nem értem miért ha mindenki csak arra válaszolt, hány alkalom fér bele az életükbe? Ha azért mert esetleg keveset írtak akkor az enyém messze nem lesz hasznos de mi pl. nem tudjuk kire bízni a gyereket és a randiszerű alkalmakról se akartunk lemondani így megszerveztük a kiránduásokat babakocsival, amíg aludt sétáltunk, beszélgettünk, kézen fogva, gyönyörködve a tájban, pihenve egy nagyot a friss levegőn és gondoltam ezt a választ kiírom már ide, hogy aki teheti, ne mondjon le a vágyairól mert van megoldás.Szép napot mindenkinek!
2014. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 zabmester ***** válasza:
Most, hogy így belegondolok, nem szoktunk olyan gyakran "randizni". Én simán benne lennék, hogy havonta 1-2 alkalommal elmenjünk valahova este, de egyrészt most nagyon időhiányban szenvedünk, a párom hétvégén tanfolyamozik, én szakdolgozatot írok és vizsgákra készülök, anyukám sem tudna most gyerekvigyázást bevállalni túl sűrűn, mert ő is vizsgákra készül (pedagógus szakvizsga), plusz a párom baromira otthonülős típus. Majd nyáron már remélem, hogy el tudunk menni időnként kettesben, de amúgy már szerintem múlt nyáron voltunk utoljára kettesben úgy, hogy akkor mi most elmegyünk este beülni valahova, vagy bármi ilyesmi.
2014. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Havi 1/12-ed alkalommal. Nalunk a nagyszulok ebben nem partnerek...
2014. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi mehetnénk, én mennék is de paron nem szeret velem eljárni...
2014. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Zöld pacsi ment köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 21. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!