Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rémisztő mondatok gyerekektől!...

Rémisztő mondatok gyerekektől! Ti kisgyerekeitek szoktak olyanokat mondani, amitől teljesen kiráz a hideg benneteket?

Figyelt kérdés

Olvasni lehet szülők írásait, hogy gyerekeik az előző életükről beszélnek. Ti tapasztaltatok már ilyet, vagy csak a hülye USA-ban fordul elő?? A témaindító ötlet innen jön:

[link]


Vagy méginkább innen (angol): [link]



2014. márc. 10. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, régen a kisfiam is mondogatott hasonlókat pl : megölöm magam ( fogalmam sincs honnan szedte, szerencsére leszokott róla ) meg ilyeneket
2014. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

A 2 éves fiam még csak szavakat tudott mondani.Egyszer megkérdeztem tőle dühömben,hogy hol születtél Te,hogy ilyen rossz vagy?? Ő pedig ezzel a mondattal válaszolt:

Cápa voltam a francia partok mentén.

Aztán folytatta,hogy papa,pápá,mama,vauvau stb.

2014. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan ilyen. Nem volt de egy mocskos bacsit gyakran emleget aki el amarja vinni.
2014. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ijesztő, csak furcsa. Lányom néha megállt játék közben, pl. szólt, ijedten, hogy "Mama, ne menj a kocsihoz, darazsak vannak ott!", majd játszott tovább. Pár perc múlva a mamát meg is csípték a kocsinál, pedig sehol a közelben nem voltak előtte. Mikor megkérdeztem, ezt honnan tudta előre, akkor mindig azt válaszolta lassan és határozottan, nagyon nyugodt hangon: "Ezt tudom". Számtalan hasonló eset volt, pl. nagy sebességgel érkező kocsi a semmiből, aminek még a hangját se lehetett hallani, de a lányom séta közben pánikszerűen rángatott el az út legszélére a kerítéshez, egyébként felénk nagy a csend, és alig van forgalom. Mindig ugyanezt mondta, ugyanazzal a hangsúllyal és arckifejezéssel.
2014. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Na az utóbbitól beszartam.
2014. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jóslásos sztori nekem is van. És sajnos bejött !!! Kisfiam csak 7 éves volt.. Mama kicsi unokája, sülve-főve együtt.. Majd jött a rossz hír amitől minden ember tart.. Anyukámnak áttétes daganatot diagnosztizáltak.. Kisfiam tök higgadtan mondta neki : Mama te 50 évesen angyalka leszel.. Anyukám kereken 50 évesen hunyt el ! Fogalmam sincs honnan tudta, érezte stb.. Azt sem mondtuk meg neki, hogy anyu súlyos beteg és látni sem lehetett rajta akkor mikor a kisfiam ezt kijelentette.
2014. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak 3 éves a fiam,Ő csak azt mondta (sosem beszélgettünk még így konkrétan erről,hogy "Anya sok narancslevet ittam amikor bent voltam a pocakodban" és tényleg sok narancslevet ittam,de még mivel tesója sincs nem beszéltünk arról,hogy hol van a kisbaba,vagy hogy lesz.Már kb 3szor megcsinálta,hogy egyszer csak odament a bejárati ajtóhoz kinyitotta,és mondta,hogy most fog jönni a mama és mind 3szor pár percen belül tényleg megjelent anyukám.
2014. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám temetése napján volt 4.hónapos a kisfiam. A toron senkinek nem gőgicsélt,senki ölében nem maradt meg az ölében,max.10-15 másodpercig. Kivétel,csak nagybátyám volt. Egész nap "mondta" neki! Nem tágított mellőle. Mindenki le volt döbbenve,még az én kezemből is nyúlt át felé! 2hét múlva váratlanul meghalt 37évesen! Mivel nem tudott beszélni,nem tudtuk mire vélni...utólag rémísztő volt,hogy biztos érezte.

2évesen sokszor beszélt arról,hogy leég a ház és a testvére(nincs!)csúnya és büdös!

3évesen elkezdett a már említett nagymamámról beszélni. Illetve egy mesét mondani,amit még gyerekkorunkban mesélt nekünk a mamám. Kitalált mese volt,nem hallhatta máshol,és én már alig emlékeztem rá,nem meséltem neki. Este meséltem majd átvette a szót,h.most ő altat el engem. Ahogy belekezdett azt hittem szívrohamot kapok!!! Sírva hívtam anyát,h.mesélte e neki mama meséjét és azt mondta,h.soha!

Kérdeztem,h.honnan ismeri a mesét és azt mondta,h.egy néni szokta mesélni neki amikor kijövök a szobából. Melléfekszik,simogatja és ezt meséli! Totál kibuktam!!!

2014. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A lányom szokott ilyeneket mondani pl, hogy anya nem akarom, hogy meghaljál, vagy pl kérdezte, hogy mi hamarabb fogunk-e meghalni, mint ő.


Volt egy hasonló vicces sztori is. Dédi állandóan ilyeneket mond, hogy "ha jössz nyáron és még élek, majd veszek neket mittudonénmit" "majd a Dédi ha lesz még húsvétkor, vesz neked játékot" stb. Na és amikor épp indultunk haza, kérdezi a dédi a kislányt, eljösze-e máskor is. Mondja a kislányom, hogy igen ekkor és ekkor jövünk, akkor te leszel még?? :)

2014. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt kár volt elolvasnom! Szerencse, hogy nem éjjel olvastam ezt a kérdést!:D
2014. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!