Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki mond egy olyan élelmisz...

Valaki mond egy olyan élelmiszer boltot mondani nekem ahol szépkártyának a szállásfüléről lehet hideg élelmiszert vásárolni?

Figyelt kérdés
Mert hallottam hogy van ilyen bolt csak nem tudom hol és mi a neve.

2013. máj. 29. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyet elvileg nem lehet...
2013. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elvileg sok mindent nem lehetne ebben az országban...
2013. máj. 30. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
szép kártya szállás és vendéglátó füle csak vendéglátó egységgel rendelkező panziónak szállodának lehet, boltnak nem. Úgyhogy kizárt hogy van ilyen.
2013. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kizárt mert a vendéglátó fülről például cba-ban lehet vásárolni.Speciel menj fel a cba oldalára és látni fogod hogy lehet hideg élelmet belőle vsásárolni.A szállásfülről pedig a westendben van egy bolt a best sport nike ahol én meg már vettem cipőt magamnak a szállásfülről.Ugyhogy biztos hogy van olyan bolt ahol a szállás fülről lehet ételt vásárolni csak az a kérdés hogy hol.Na kb ennyire lehet ez kizárt.
2013. máj. 30. 16:22
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


nézd meg az oldalakat

2013. máj. 30. 16:25
 6/10 A kérdező kommentje:
tehát bármit lehet csak akarni kell.szóval mostmár olyan kommenteket várnék amik segítenek is esetleg hogy van e olyan bolt ahol hideg élelemet lehet vásárolni szállásfülről :)
2013. máj. 30. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok ,és kaposvári. Kaposvári és pécsi cba az a cba cent diszkont. Mindkettőben külön bejárattal külön terminállal mini ételbárt működtet a cba olyan gyakori ételekkel mint rántott valami köret vagy bolognai spagetti. No ide jó a szép kártya. A link alján is ott van, hogy meleg étel. A többi címet nem ismerem, de gondolom,az is hasonló.
2013. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értelek.Ehiszed hogy Budapesten a XIV.kerületi thököly úton a vendéglátás fülről vásárolok be hideg élelmet nem csak én hanem édesapámék is sőt a kollégáim is minden hónapban!?szerinted magamtól találom ezt ki!?hidd el nem hazudok.ha nem így lenne nem írnám le.Viszont már a kérdés nem aktuális a szállásfüles levásárlásról mert megoldottam.Köszi azért.
2013. máj. 31. 08:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Pesterzsébeti CBA is elfogadja hideg élelmiszerre. Ez nem urban legend, hanem valós tény. Szüleim is oda járnak vásárolni. Viszont a Thököly úti CBA Hétfőtől már nem fogadja el hideg élelmiszerre!
2013. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
11 ker Bartókbéla út 2 FAMILY SHOP élelmiszer (aktuális 2021 november)
2021. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!