Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A videón látható gyerekek...

 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nincs ezeket időm végignézni.
2013. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Huhhh ehhez tényleg idő kell!Késő van ahhoz hogy lelkiismeretesen végignézzem.Jegyzetelni kellene és utána visszanézni újra hogy összehasonlítsam a kedveseket és a kevésbé kedveseket.De belenéztem és mindegyikőjükben lehet kedvességet találni.Az egyik a te gyermeked?
2013. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Egy csomó kisgyerek gagyog össze-vissza sokáig. Nincs értelme végignézni, majd, ha nyugdíjas leszek.
2013. nov. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra van időd, amire akarod, hogy időd legyen, amúgy mindegyikben ugyanazok a gyerekek vannak, így nem nehéz a kérdésre választ adni.
2013. nov. 23. 01:33
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyiket sem találom cukinak. A két kisfiú együtt kifejezetten idegesítő. Amúgy nem szeretem az ilyen műsorokat. Erőltetett az egész. Se nem vicces, se nem aranyos.
2013. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Az első néztem meg és a másodiknak az elejét. A lányok nekem mind cukik. Van olyan, amelyik kis okos tájékozott (Dzsenifer volt talán az egyik neve, a másik pedig hosszú egyenes hajú kislány), és van amelyiket csak úgy meg kell zabálni, édes kis naivság :) (szőke hullámos hajú kiscsaj)

A kisfiúk közül csak a Császár Patrik volt nekem igazán cuki. Az ikerfiúk borzasztó idegesítőek...

A többit is meg kellene nézni, hogy azért teljesen legyen a kép, főleg mert volt olyan, aki egyáltalán meg sem szólalt ezekben, lehet a többiben igen...

2013. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Patrik aranyos, a többitől falra lehet mászni. Full beszédhibásak (már amelyik meg bír szólalni). Még a duci csaj értelmes. Melyik a tiéd? Gondolom ezért a kérdés.
2013. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2.válaszoló vagyok.Most volt időm megnézni.Szerintem sok értelmes gyerek van köztük nehéz kategorikusan kijelenteni hogy na ő a legcukibb.Engem az ikrek sem idegesítenek.Őket máshogy kell nézni,más világ.Mókásan van reakciójuk egymás válaszára,hiszen ők mindig ott vannak egymás mellett.Van olyan kisgyerek a ki nekem nagyon szép és olyan is aki kevésbé.De nem fogom leírni melyik az mert nem foglak megbántani ha esetleg a Tiéd lenne! :)
2013. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
(az elsőt néztem meg )Szerintem az ikrek viccesek voltak , Dzsenifer okosnak látszik , a kicsi szőke lányt meg lehet zabálni ("tették") .Patrik nagyon szép kisfiú , aranyos ... meg egyébként a többiek is édesek...
2015. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Annyira édesek :DDDD

És közel sem vagyok nyugdíjas (14/L vagyok) csak szeretem a gyerekeket :D

2015. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!