Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek van ilyen tanulóbici...

Valakinek van ilyen tanulóbiciklije otthon? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak szeretnék tanuló biciklit venni 3. szülinapjára,azért csak most mert elég alacsony és még a legkisebb is nagy lett volna eddig.93cm.

Ez tetszett a legjobban:

[link]

Szerintem kényelmesebb ha nem egyenes a kormány,és mivel kapott anyóséktól egy pótkerekeset a fék sem zavarja,csak azt is alig tudja még hajtani,mert alacsony hozzá.


2014. márc. 11. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mi kisfiunk is picike, mindenhez fokozatosan szoktattuk hozzá: volt 3 kerekű, aztán futóbicikli, aztán roller, kétkerekű vezetőrúddal.

Mivel drága dolgok ezek, gondolkodtam, hogy olyan bicajt kellett volna venni, amiről a pedál kezdetben leszerelhető, és futóként használja, majd, ha biztonságot szerez, lehet pedálos hajtásra áttérni. Sok függ a gyerektől:) Úgy mennek itt a kis bátrak mindenféle járgánnyal! A miénk is alacsony, talán korához képest lassabban szerezte meg a biztonságot, de megszerezte:)

2014. márc. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi első de nagyon nem tetszik az amit belinkeltél.
2014. márc. 11. 07:13
 4/9 A kérdező kommentje:
nem véletlen linkeltem be amit kinéztem,már hetek óta nézelődök és ez volt a legjobb amit találtam
2014. márc. 11. 07:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig azért linkeltem, mert amit te választottál az rettentő csúnya
2014. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egyátalán nem,rendes bicikli kinézete van,ha a színe csúnya az nem lényeg mert kékben szép,amit te linkeltél az nagyon gagyin néz ki már bocs.
2014. márc. 11. 08:22
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk pont ilyen van!!!és az átlagos tanulóbiciklitől kisebb ez a fajta, a kerekei is kisebbek, kislányom 3,5 éves tökéletsen közlekedik vele, de már vettem neki egy nagyobb méretűt is, amire aztán pedálokat lehet szerelni.
2014. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,örülök,hogy végre a kérdésemre kaptam választ :D
2014. márc. 11. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
A Millymally.hu oldalon megtalálod ugyanezt a futóbicót olcsóbban
2014. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!