Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit illik fizetni egy...

Mennyit illik fizetni egy bentlako babysitternek?

Figyelt kérdés

Meg nem aktualis a dolog,de lassan szeretnenk majd kistesot,es jo lenne tisztaban lenni a varhato koltsegekkel.

Keresgeltem allas ajanlatok kozott,de legtobbszor nem irnak fizut,ahol irnak ott pedig nagyon tag az intervallum,heti 70-400€-ig ajanlanak.Bar inkabb hazvezetonot keresnek,aki a gyerekeket is ellatja.Na most szerintem nagyon nem mindegy,hogy havi 280€ vagy 1600€-t fizet az ember.

Kulfoldon elunk,konkretan arra gondoltam,hogy a nyari honapokra felvennek egy magyar lanyt(bar ez nem feltetel,de jo lenne ha a gyerekek rajtam kivul mastol is hallanak a magyart) napi fix 8 es fel oraban,heti 4-6 alkalommal,bentlakassal,teljes ellatassal, a kiutazas koltseget fedezem.Kizarolag a gyerekek ellatasa lenne a dolga,semmi hazimunka.

Mennyi lenne ezert a realis fizetes?



2014. márc. 12. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2005-ben Angliában kaptam 280 fontot egy honapra, 2007-ben 2000 eurot 3 gyerekre Izraelben, 2010-ben Ausztriában napi 50 euro volt (abban volt takaritás is), mivel ott minden nap kellett dolgozni igy havi 1450 euro volt, 2012 Svájcban egy gyerek volt, semmit se kellett csinálni, csak a 8 honapossal lennem, havi 2000 frankot kaptam, Franciaországban 2012-töl mostanáig havi 1600 euro és 3 gyerek. Szerintem 700 euro körül már jo, pláne hogy csak nyárrol van szo és igazábol nem kell nyelvtudás hozzátok. Én ahol voltam mindenütt kellett vezetni, plusz angolul, franciául, németül beszélni...néha sittingelni hétvégén illetve este is, plusz néhol több néhol kevesebb házimunka.
2014. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most nézegettem hirdetéseket, a legtöbb 170-180 Euro / hét volt.
2014. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint úgy legtöbb, hogy a legtöbb hirdetésben.

Itt nézegethetsz: [link]

2014. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.A linkelt oldalon a heti fizu atlag 100 font,egy hirdetesben 160€(225$). Heti 200€-t nem talaltam.Szoval valtozatlanul ossze vagyok zavarodva az arak tekinteteben.

De az altalatok emlitett havi 700-2000€ alapjan sokkal olcsobb ezek szerint egy helyi, nem bentlako babysitter,es az ellatasa sem jelent plusz kiadast.Eddig helyi baysitterunk volt.

2014. márc. 12. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
elsö vagyok :) amikor én mentem igy pár orára dolgozni- az orabér Angliában 7 font volt, Franciáknél egy ora meg 15 euro..hát mit ne mondjak, hál istennek nem volt sok gondom a pénzzel. Általában nagyon jol megfizettek (kivétel Anglia :D) egyébként én Svájcban ismertem két olyan lányt is, akik havi 550 frankot (kb. 450 eurot) kaptak, és még a lovakat is gondozniuk kellett a háztartás és a gyerekek mellett! - a másik véglet, magyar nö Genfben, nyelvtudás nélkül magyar családnál havi 4000 frankot kap.
2014. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként melyik országban éltek?
2014. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!