Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan akinek borzasztó...

Van olyan akinek borzasztó rosszulléttel jár a peteérése minden hónapban? Hőemelkedéssel, esetleg lázzal?

Figyelt kérdés
Azóta van ez mióta szültem, azóta minden hónapban 3 napig, nagyon rosszul vagyok, hányinger émelygés, alhasi fájdalom, láz, hőemelkedés...Van ilyen mással is?
2014. márc. 13. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szülés után a 8- 16. hónapig volt velem hasonló. Nem voltam rosszul, csak annyira szúrt az oldalam, hogy egyszer elájultam és sokszor ki sem tudtam egyenesedni. Órákig. Hőemelkedésem is sokszor volt ekkor. Azóta elmúlt, bár még érzem a peteérésemet, de nagyon enyhén. Szülés előtt halvány jele nem volt a peteérésnek, csak a folyás.
2014. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyan ezek a tünetek vannak, eddig nem figyeltem erre, de nálam is szülés óta van ilyen, nem minden hónapban, csak néhány havonta. Én öt éve szültem, de tavaj nagyjából háromszor-négyszer volt ilyen.
2014. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A peteérés minden nőnél kb. 0,5 fokos testhőmérséklet emelkedéssel jár. Van, aki ezt észreveszi, és van, aki nem. Ez a része a dolognak teljesen normális. A rosszullét viszont nem. Arra kéne rájönni, hogy vajon a hőemelkedéstől vagy rosszul, vagy egyéb okból. Utóbbi esetben érdemes felkeresi egy nőgyógyászt. Amennyiben úgy érzed, hogy jelentősen rontja az életminőségedet (és a leírásodból feltételezem, hogy ez így van), szerintem érdemes lenne az orvosoddal konzultálni orális fogamzásgátló gyógyszer szedésével kapcsolatban.
2014. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!