Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van a kedves olvasók közül...

Van a kedves olvasók közül olyan, akinek van/volt többedik terhessége, s mind ajakherpesszel, általános rosszulléttel kezdődött?

Figyelt kérdés
Első két várandósságom így indult, most van esély rá, hogy megint van baba.. :) s megint kijött a herpesz, vasárnap csinálok majd tesztet, gondoltam addig megkérdezem, van-e köztetek,akinek tipikus terhességi tünet volt??? köszönöm
2014. jan. 17. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam tipikus terhességi tünet (2 gyerkőc) a kutya volt.

Folyamatosan a s*ggemben volt az első gyerkőcnél is és a másodiknál is.

Igaz, csak most tűnt fel a 2. terhesség elején ez a "tünet". :)

Ja és onnan tudtam, hogy lassan szülünk, hogy állandóan a lábamon pihent vagy a hasamhoz feküdt.

Ha a csajok betegek, akkor is mindig a lábuknál fekszik és őrzi őket. :)

2014. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem hasonló, mint a tied, de nem ajakherpesz, hanem hüvelygomba. Mind3 terhességnél a tesztelés előtt kb 5nappal már éreztem a gomba tüneteit. A fogamzás után pár nappal pedig már egyiknél sem kívántam a főzött kávét (szag ekkor még nem zavart). Szóval, lehet baba, igen. :)
2014. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszike,hogy írtatok..nálam az "gond" hogy a meg akar jönni érzés és a fokozott, normális színtelen hüvelyváladékozás, derékfájás,szédülés jelentkezik akkor is ha meg fog jönni... sokszor csaptam már be magam, hogy biztos baba, erre megjött... egyedül a herpesz megjelenése volt mindkét gyermekemnél,s most is mint "új" tünet a fentiekhez... gondoltam rákérdezek,hátha volt ez az árulkodó jel másnál is..mindenesetre megírom a vasárnapi teszt eredményét majd.. !!! Nekem is van két kutyám, 1szuka,, nem tudom mennyire lenne a s..eggembe bármelyik is, mivel a szuka jelenleg tüzel,magával van elfoglalava, a kan meg... a szukával, nem velem :D :D köszikeee..szisztok
2014. jan. 17. 13:54
 4/4 szivsza válasza:
ajakherpesszel és görccsel.Kb ekkor ágyazódott nekem be,pár hetes lehettem.Egy 5 hetes kismama
2014. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!