Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Hogy 14 hónapos kislány,tudja hol a nunija?Ha kérdezik mutatja,hogy hol van.És ha kérdezik,hogy apának hol van a pöszije,odamegy és megmutatja?Vagy beteges lenne?
2014. márc. 17. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a beteges, hogy ő mutatja a punciját, hanem az, hogy a szülei biztatják, hogy rokonok, barátok előtt mutassa meg, hogy hol van a puncija és az apukájának a nemi szerve.
2014. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

"Csak átjöttek a barátok,rokonok és apa ezt kérdezi,a baba meg mutatja"


Na ez a beteges, hogy rokonok, barátok előtt kell megmutatnia, hogy hol van a puncija.

2014. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint mutatja,hogy hol a ninuja,csak a pelenka elejére mutat.Azt is tudja,hogy ha bekakil szól.Jön és mutatja,hogy kaka.Akkor meg a fenekére mutat.Ez is beteges lenne??

Én magam is egy olyan családban nőttem fel,ahol nem volt tabu téma a szexualitás,őszintén beszélhettem erről a szüleimmel,és talán pont ezért nem lettem soha terhes tizenévesen,nem kellett abortuszra menni,nem mentek át rajtam százan stb...

2014. márc. 18. 12:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Még ha nem szó szerint is mutat a nunijára, miért kell mások előtt ilyennel foglalkozni?
2014. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!