Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell minden indok...

Miért kell minden indok nélkül lepontozni a hozzászólásokat?

Figyelt kérdés
Egyre többször látom, hogy az olyan válaszokat is lepontozzák amelyek segítenek a kérdezőnek, sőt néha annak is aki csak elolvassa. Aki csak szórakozni jön ide miért nem keres másik témát? Miért pont egy olyat választ ahol aggódó anyák vannak?
2009. dec. 15. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Na ja!Egyetértek....ez a pontozás amúgy is egy hülyeség szerintem.Ami valakinek segít,az a másik szerint rossz stb. stb. stb.
2009. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Elnézést, hogy kérdezek, és nem válaszolok, de azt hol lehet látni, hogy lepontoznak egy-egy választ?

Én eddig csak azt találtam, hogy a válaszolók százalékos minősítést kapnak, de azt csak naponta 1x számolja újra a rendszer. De sok olyan hozzászólást látok, amikor néhány perc, pár óra után panaszkodik valaki, hogy ezt vagy azt a hozzászólást lepontozták. Hol lehet ezt nyomon követni?

2009. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

szédületes mennyi sötétség van a fejekben, gondolom az a pár 100as IQ feletti ember, így nyilvánítja ki a nemtetszését....

olyan irgarmatlan baromságokat tudnak kérdezni és válaszoln, hogy ihaj

2009. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha pontoznak akkor a válaszodban/válaszokban a % felett szokott lenni. Én nem szoktam senkit pontozni, felesleges. Sokan viszont heccből csinálják, megbántva azt aki segíteni szeretne...
2009. dec. 15. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

A tahoizmus egy vallásforma a szuperanyuknál ^^


Engem a rólam szóló topikban pontoztak le XD


Ada és Abi

2009. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Számomra még nem is a lepontozás a zavaró, hanem néhány elég gusztustalan beszólás. Valamelyik nap, megkérdeztem, hogy 1 éves babám ehet-e már abból az ételből, amit épp aznap főztem. Hát hallod, amit valaki reagált, az valami felháborító volt. Komolyan ezt úgy képzelem el, hogy van néhány dilis nő, akik otthon lesben állnak az újabb kérdésekre, és amint valami gyanútlan és szerencsétlen nő kérdez, ők támadnak. Förtelmes itt néhány ember stílusa, csak nem értem miért kell így reagálni a kérdésekre!
2009. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem azokra gondolok aki hülyeséget kérdez ésmég nagyobb hülyeséget válaszol rá. Ma is láttam nem 1x, hogy egy nagyon hasznos választ lepontoznak...
2009. dec. 15. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Én nézem a pontozást,mert sokáig 100%-os voltam. Ez csak azért volt a számomra fontos, mert örültem, hogy ezek szerint segíteni tudtam a kérdezőknek. Azonban a múltkor beszálltam egy vitába, amit nem tűrhettem szó nélkül... De akik eddig visszajeletek ezek szerint tudták használni a vákaszaimat és ez a lényeg!!

2009. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
20:57-esnek. Ez meg a másik. Mikor kérdezek vagy kérdeznek valamit és nem arra reagálnak, hanem kioktatják mit hogyan kellene.
2009. dec. 15. 21:09
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Megnéztem, tényleg le van pontozva Ada ott, ahol arra válaszolt, hogy hogy van. Azért ez nem semmi!!!

Ezt szórakozásból csinálja valaki. Nem lehet túl sok öröme az életben :P

Elég nagy hülyeség, hogy bárki pontozhat! El sem olvassák, nem értelmezik a választ, csak nyomják a negatívat :P Talán jobb lenne, ha csak a kérdés kiírója értékelhetne.

2009. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!