Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tartotok fontosnak,...

Mit tartotok fontosnak, mielőtt webáruházban vásároltok? Milyen információkat szereztek be? Hol néztek utána? Mekkora összegben vásároltok először, ha még nem ismeritek őket?

Figyelt kérdés
Gyerekjátékokat forgalmazó webáruház
2014. márc. 19. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb összeg akkor kérd átvételkor fizetésre. Én csak 1600-as tételt vettem gyerekjátékot neten, azt előre kifizettem, mivel ingyenes kiszállítást kértem elmentem érte. Nem volt gond.
2014. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fent kell lennie a cégnévnek az üzletszabályzatban, azt üsd be cégjegyzékbe. ha ott meg van akkor szerintem nem gáz az előre utalás..
2014. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem fizetek előre, és még így sem használom a kisebbeket, csak nagyobbakat: vivre, brendon, providajáték, mamasandpapas, legobolt. Én már futottam bele nagyon béna helyzetbe kisebb magyar cégnél (cégjegyzékben jegyzett volt, attól még bénázhatnak kézbesítéssel, csúszhat heteket, stb. stb., és bár van pénzvisszafizetés, attól még nem lettem boldogabb, tekintve, hogy a gyereknek akkor volt szülinapja, és én meg előre utaltam a 25 ezezr forintot...)


Szóval én csak nagyon korlátozott számú helyben bízom.

2014. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindig előre utalok, de nagyobb tételeket mindig a Tullinál veszek. Be szoktam tenni a kosárba több webáruházban is, amit venni szeretnék, és megnézem, hol a legolcsóbb az összeg, szinte mindig a Tullinál.

Általában többmindent veszek egyszerre, hogy a szállítást ne tételenként kelljen kifizetni, így viszont a választék is meghatározó.

2014. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!