Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalatok 5-6 év korkülönb...

Tapasztalatok 5-6 év korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 éves múlt. Most tervezzük a kistesót. Ha hamar összejön, akkor is minimum 5 év lesz köztük. Ha esetleg később, akkor még 6 év is lehet. Jó és rossz tapasztalatok is érdekelnek 5-6 év korkülönbségről.
2014. márc. 21. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyon jó. A lányom 5,5 éves, a pici meg 10 hónapos. A lányom segít sokat, ha megkérem valamire megcsinálja, nagy segítség. A kistesót imádja, szeretgeti, babusgatja, ha sír akkor megnyugtatja. Van egy középső, 2,5 éves, na az már más tészta...
2014. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőmék 3an testvérek,barátnőm a középső és 5-5 év van köztük hát imádják egymást és mindig is jó volt a kapcsolat közöttük.A családban és ismerősi körben még egy rossz szót nem hallottam a nagy korkülönbségről ellenben a kicsiről annál inkább.Általában jó tapasztalat mellett azt tüntetik fel,hogy az idősebb önálló,gondoskodó,nyilván valamennyire ugye már fegyelmezett,segítőkész,és jókat játszanak együtt ahogy a kicsi nő.Nálunk is lesz 4,5-6 év korkülönbség,most 3 éves lesz a fiunk és még min egy évig nem szeretnénk próbálkozni.
2014. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én képviselem az ellentábort...Párom meg az öccse között 5 és fél év van...Akkor kezdtek el jol kijönni egymással, mikor 15 és 20 évesek voltak...Párom mindig mondja, hogy a mi gyerekeimk között tuti kevesebb legyen...Az öccse mindig vele akart játszani, de vagy nem tudott még, vagy úgy le kellett butítani a játékot, hogy a Páromnak nem volt élvezetes ezért állandóan veszekedtek.
2014. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én annak a híve vagyok, hogy kevés vagy sok. Szerintem az 5 éves kor pont rossz, mert mikor nagyok lesznek sok lesz a vita. Nálunk 1,5 év van az jó volt. Most pedig 11 és 9 év van , és ez is jó. mert így már nagyok sokat segítenek nem féltékenyek.
2014. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köztem, és húgom közt 5 év van. (16 és 21 évesek vagyunk) korábban voltak veszekedések néha, de már jól elvagyunk, szerintem elég szoros a kapcsolatunk. :) Tudok neki segíteni a sulival, vagy akármiben (meg hordjuk egymás ruháit :D) Van egy bátyám is, vele 2 év a korkülönbség, és most a szüleim húgomnak sokkal több mindent megengednek, mint nekünk bátyámmal korábban. De mindhárman jól kijövünk egymással. Szerintem gyakori az 5 év, 3an is voltunk az osztályban akiknek a testvérei oszttársak voltak. Az 5 év még jó :)
2014. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!