Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ausztriai anyukak tudjatok mi...

Ausztriai anyukak tudjatok mi itt a neve?

Figyelt kérdés

Normaflort szeretnek venni mert mar 2 hete antibiotikumot szed a kisfiam es nagyon faj tole a pocakja. Volt meg nehany db otthonrol de elfogyott. Nemet nyelvtudasom hagy nemi kivannivalot maga utan..igy megkoszonnem ha segitenetek ha tudjatok mi a neve..

ferjem jol beszel nemetul..de ot meg hazakuldtek kapszulaval hogy oldjam fel vizben es adjam be kiskanallal.o meg elhitte hogy ez egy jo megoldas,csakhogy nem veszi be a fiam semmivel nem tudok hatni ra.


2014. márc. 21. 19:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Kerdesem helyesbitese.Ausztriaban elo magyar anyukaknak akartam irni.most olvastam vissza..
2014. márc. 21. 19:33
 2/5 anonim ***** válasza:
A Normaflort hogy adod be neki? Akkor ne egy kiskanál vízbe oldjad fel a kapszulát ha nem egy fél bögre vízben/szörpben. A kapszulát törd össze két nagykanál közé téve abból is pór lesz ami elkeverhető vízzel. Mézbe,lekvárba, pudingba, joghurtba szintén teheted a kapszula port. (így kiskanállal is beadható) Vagy kérj meg magyar ismerőst hogy postázzon neked két doboz normaflort.
2014. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Normaflort tejben. Ennek a kapszulanak rettenetes ize van. Annyira ki van a kis gyomra a sok gyulladascsokkentotol,lazcsillapitotol meg antibiotikumtol. Tejen kivul semmit nem fogad el..egy kis fott krumpli..parolt husi..ennyi. csokira pudingra ra se nez..pedog imadja..

nincs olyan ismerosom aki postazna nekem..de ez egy masik sztori..:-S

2014. márc. 21. 20:44
 4/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%

megkerdeztem egy ausztriaban elo.baratom, ezt irta:


Nem tudom hogy kifejezetten Normaflor van-e itt, de inkább Hylak forte-Tropfen nevű cseppet ajánlom

Gyerekek is kaphatják

Vagy felnőttnek a bioflorint!

2014. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huu nagyon koszonom!! Igy egy kicsit konnyebb lesz mint kezzel labbal magyarazva:) Tenyleg nagyon nagyon halas vagyok! Tovabbi szep estet!!
2014. márc. 21. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!