Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukaként van valami "szenved...

Anyukaként van valami "szenvedélyed". Mennyit fogyasztasz belőle?

Figyelt kérdés
Kávézás, teázás
2014. márc. 24. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kávézom. Terhesség, szoptatás alatt is napi egy-két tejeskávét megittam, mert különben nagyon-nagyon álmos voltam egész nap. Most, hogy már nem szoptatok, kettő-hármat iszom egy nap.
2014. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Én édesség gyanánt tejeskávét szoktam inni, napi 2-3 alkalommal, ami kb 1,5 dl tej és egy löttyintésnyi kávé, xilittel és fahéjjal :)

Nagy ritkán egy kis maroknyi étcsokis mazsola :)

Ezekre a szülés utáni életmód váltáskor szoktam rá, ledobtam 15 kg-ot, kellett egy kis szolid bűnbeesés :)

2014. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van, light kóla. Sokat fogyasztok belőle, napi rendszerességgel.
2014. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a tejeskávé az, amit terhesség alatt is megittam, és szoptatás alatt is.
2014. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

nekem a kávé

fözös kávé reggel és délután


nem sokat de iszok a férjem meg azt mondja sok kávét iszom még ö akarja megszabni mennyi kávét ihatopk ...

irto pipa vagyok rá mert ugy vélem abszolut+

nem sok a napi két kávé tejjel cukor nélkül

2014. márc. 24. 11:33
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kakaó, napi 1 liter. Na meg a túró rudi. Más nincs. De ezek mennek egész nap.
2014. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kóla minden mennyiségben. Ha nem veszek persze nem is iszom, de ha veszek akkor a 2 liter lemegy egy nap alatt. Terhesen is nagyon kívántam, akkor vettem belőle vissza, hogy csak ritkán veszem, de előtte évekig napi 2 liter lecsúszott.
2014. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Kávé és édesség, és most a védőnő javaslatára 1-2 naponta megiszok egy sört tejserkentés céljából.
2014. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Cigi és kávé. Már 2 éves a fiam,terhesség és szoptatás alatt nem cigiztem,kávét is csak néha ittam,mégis tök jól meg voltam :) tervezzük a tesót,szóval most csökkentettem a cigi adagomat,de közben teljesen rákattantam a Kinder paradisora :D minden nap veszek magamnak (meg persze a fiamnak is :D),ördögi kör.. A sütik is a gyengéim,ha cukrászda felé járunk,akkor mindig eszek egy mignont:)
2014. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Naponta 4 kávét iszok mióta az eszemet tudom, a várandósság 9 hónapja volt csak kivétel, akkor egyet ittam. Szoptatni nem szoptattam, így gyakorlatilag a lányom 2 hónapos kora óta folyamatosan ennyi kávét iszom, mióta kapszulás kévéfőzőnk van, azóta van, hogy 5-öt is. Az én férjem is ki van tőle borulva, ő orvos, totál igazat is adok neki ebben,5 nagyon sok, igyekszem kevesebbet, ezért rászoktam a koffeinmentes cortadora, most már csak napi 2 kávé az, ami normál. :)
2014. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!