Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi volt a 6 hónapos...

Dittis kérdése:

Kinek mi volt a 6 hónapos kortól átvehető ingyenes babacsomagjában?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag SEMMI, 2 újság (babamagazin, azt hiszem), a Felicitas könyv és egy Sudocrem/orrszívó kupon. Jó, tudom, ingyen örüljek ennek is, de hát... Legalább egy műanyag kanalat, vagy egy partedlit tettek volna bele, na, azzal már ki tudták volna szúrni a szemem! :D Miért, most mi van benne?
2014. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még nem tudom,talán ma eljutok kiváltani!Hát az tényleg semmi!Régen,nagyon régen volt benne tejpép minták kanál partedli stb!pedig már ugy vártam hogy át tudjam venni!Szerinted ha többen irnánk a felicitasnak?vagy az már bunkóság lenne?Hallottam olyant is hogy lejárt kuponok voltak benne!Kiváncsi leszek!majd megirom mi volt benne!Köszi a válaszodat!
2014. márc. 26. 08:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, jövőhéten lesz 6 hónapos a lányom.
2014. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: én ezt még decemberben vettem át, lehet, hogy azóta új év, új cuccok, mindenesetre remélem te ettől jobban fogsz járni. Az még eszembe jutott, hogy kb. 1-2 hónappal később küldtek még postán egy univeres tájékoztató füzetet is a Felicitastól, az biztos kimaradt a szatyorból. :D Arra még nagy szükség volt, tényleg. :) Jó, nem akarok pofátlan lenni, de szerintem többe volt a benzin a boltig, mint amennyit a csomag ért.
2014. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok kiváltottam én ugyanaz volt benne nekem is mint az első hozzászólónak.
2014. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem sok minden!Kár!!Én még mindig váltom már 3 szor voltam bennt a boltban de legelső alkalommal új volt az eladó és nem tudta hogy hol van,a többi alkalommal már tudta de állitolag elfogyott,és még mindig nem hozták meg!!Hát mindenesetre bosszantó
2014. ápr. 16. 19:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem sok minden!Kár!!Én még mindig váltom már 3 szor voltam bennt a boltban de legelső alkalommal új volt az eladó és nem tudta hogy hol van,a többi alkalommal már tudta de álitólag elfogyott,és még mindig nem hozták meg!!Hát mindenesetre bosszantó
2014. ápr. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!