Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldre való költözésnél...

Külföldre való költözésnél milyen papírokat kell beadni a gyámhatóságnál?

Figyelt kérdés
Olyan válaszolók tapasztalataira lennék kíváncsi akik ezt az utat már végigjárták, illetve gyámhatóságnál dolgozókéra. Mennyi idő az ügyintézés? Személyesen kell kérvényezni vagy lehet postai úton is?

2014. márc. 27. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Allitolag marciustol csak egy iskolalatogatasi igazolas kell, ha a szulok egyetertenek. En ket het meg azt kaptam valasznak a gyamhivatlatol, hogy minden kell -kornyezettanulmany, jovedelemigazolas, iskolalatogatasi....
2014. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 7 hónapos babával költöztünk. Én csak azt az esetet ismerem, amikor nem adod le a személyid és "csak" dolgozni mész külföldre (akár évekre). Nekünk nem kellett semmi a gyámhatóságtól, a védőnőnk pedig egyszerűen ráírta a papírunkra, hogy külföldre távoztak.

Csak akkor kell a gyámhatóságtól engedély, ha véglegesen költözöl külföldre.

2014. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi véglegesen költöztünk es leadtunk mindent iratot a konzulatuson. A gyamhatosaggal telefonon es levelben meglepodtem ,hogy milyen segítőkészek barátságosak

...

2016. ápr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!