Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után melyik tampont...

Szülés után melyik tampont használod leginkább? Melyik márka?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a 6 hetes gyermekágyi időszakra gondolok, hanem az azt követő időszakra.
2014. márc. 27. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mint előtte.

OB normal (sárga, 3 cseppes).

2014. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
hát én vagy fél évig nem tudtam tampont használni, mert fájt belül minden. sokat varrtak belül. de utána ugyanazt használtam mint előtte sárga vagy piros Ob
2014. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OB pro comfort-ot, mint előtte. :)
2014. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mini és light flow ob, mini naturella. Nagyon ritkán, ha tudom, hogy viszonylag sokáig nem tudom kicserélni, akkor normál ob.
2014. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebben csak ob-t használtam, nagy márkahű voltam. Normál méret kellett, egyenletes mennyiségű volt a vérzés. Szülés óta az első két napban extra kell, mert ömlik, aztán a harmadik napon hirtelen lecsökken a mennyiség, és elég a normál, vagy a mini is. Viszont egyszer ob helyett naturellát vett a férjem (épp egyedül ment nagybevásárlásra), és kiderült, hogy az épp olyan jó, mint az ob, de jelentősen olcsóbb. Azóta én is naturellát veszek. A múltkor viszont sürgősen kellett pár darab, és a coopban vettem saját márkásat. Na, az álmomban se jöjjön többet!
2014. márc. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!