Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nagyon keveset eszik...

Akinek nagyon keveset eszik 2év körüli gyereke leírná mit és mennyit eszik egy nap?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon rossz evő voltam kis koromban volt olyan is hpogy egész nap nem ettem csak legeljebb kis kakaót ittam aztán utána pár napig ettem valamennyit (pár falatot) utána megint nem. ez kb 5 éves koromig ment. Mostmár szeretek enni és simán felnöttem igy is. Amig egy gyerek nem fogy addig nincs vele gond. Van aki lasabban hizik, minden ember más igy minden gyerek is más. elhiszem hogy nehéz sok ilyen gyerek van de mind felnönek igy is. Van egy barátnöm akinek 4 éves kislánya 12 kg semmi baja csak ilyen tipus. másfél évesen 7 kg volt. (2,2kg-mal született, ikrek a fiú normálisan hizott mindig, egyébként én is annyival születtem)
2014. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 3 éves lesz, de leírom, hogy mit eszik egész nap. Ő nagyon rossz evő. Reggelire megiszik kb. 1,5 dl kakaót, semmi mást. Próbáltam elhagyni a kakaót, akkor sem eszik semmit, így örülök, hogy legalább ez megmaradt. Tízóraira kb. 1!!falat kenyeret. Ebédre ha ízlik neki az ebéd, akkor fél tányér leves, kb. 5 kanál második. Ha ne ízlik neki, akkor még ennyit sem eszik. De oda kell ülnie az asztalhoz. Uzsonna gyümölcs, yoghurt, vacsora kb. fél kiflinek megfelelő hideg kaja. És ennyi! 92 cm és 13 kg.
2014. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekünk is hasonló mint a 2es válaszolónak annyi különbséggel hogy még a joghurt meg gyümölcs sem megy, általában eszik egy kis ebédet aztán utána a következő a vacsi. Ami egy pohár tej. én is próbáltam elhagyatni vele vagy hogy mellé még egyen valamit de nem úgyhogy én is örültem ha legalább ezt megeszi.
2014. márc. 30. 13:13
 4/6 Hanyatka ***** válasza:
23 hónapos a kislányunk,kb 3 hónapja nagyon keveseket eszik.Reggel kb 1-1,5dl tej 2-3 falat vajaskenyér mellé valami felvágott,2-3 falat rántotta vagy műzli kb ugyanannyi tejmennyiséggel,tízórai fél mandarin vagy 1 cikk alma,vagy egy fél banán esetleg,ebéd egy merítőnyi leves és esetleg vagy 5 kanál főétel,uzsonna egy joghurt (no az bemegy :),nagyon szereti,vacsi egy pár falat,együtt vacsizunk és kb 2 dl tej lefekvés előtt!Nem is hízott egy grammot se 3 hónapja,de a doki szerint ne izguljunk,mert nem fogy!Igaz most jönnek ki a szemfogai,remélem hamarosan többet fog enni és fejlődni!
2014. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kiki01 ***** válasza:
A 2 évesem csak a rántottát kenyér nélkül, a virslit és a párizsit hajlandó megenni, a főtt kajából csak a brokkolikrém levest és a rizst pörköltszafttal, ezekből is csak pár falatot. Néha kis húslevest grízgaluskával, de ennyi a választék. Hús szóba sem jöhet, mindig kipiszkálja a kajából. Zöldség megint csak nem, mindig mondja hogy káposzta és azt is kipiszkálja. Egyébként meg 87 centi és 14 kiló, tök kis dundi, nem is értem mitől.
2014. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! megnyugodtam :)
2014. márc. 31. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!