Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kérdezgetik idegenektol...

Miért kérdezgetik idegenektol hogy vállalhatnak e már gyereket?

Figyelt kérdés
Nem èrtem a családon kivul kinek mi koze hozzá. Vagy ennyire fontos mások vèlemènye?
2014. márc. 30. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Több szem többet lát alapon. Kïváncsiak egy adott helyzetben más vállalna e vagy sem. Ennyi.
2014. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezővel értek egyet. Mindenki a saját életét éli ő tudj mennyi a bevételük, mennyit költenek szórakozásra, mennyi az áruhitelük, mennyit tettek már félre. Egy gyerek vállalása nem az anyagiaktól, a többiek véleményétől függ, ha nem egy két ember felelősség teljes döntése. Ha ők 0Ft-ra vállalanak gyermeket attól még nem rossz szülők, és azért mert kacsalábon forgó palotájuk van, de csak azért vállanak gyermeket mert ezt várja a "nép" azokból lehet "rossz szülő" elvált szülő, elhanyagoló szülő.
2014. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert bizonytalanok az anyagiakkal kapcsolatban,ugyanis mindenhonnan az folyik,ha csak Gyest kapsz felelőtlen vagy ha nem vagy még 30 és ráadásul albérletben élsz felelőtlen vagy,ezért kérdeznek,ettől még nem a "nép" dönt helyettük,csupán érdeklődnek,legalábbis az értelmesebbek.
2014. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tettem fel azt a kérdést, ami ezt 'provokálta'. Nyilván nem attól függ, itt mit mondanak, hogy lesz-e most gyerekünk, VÉLEMÉNYekre voltam kíváncsi. És első tökéletesen leírta, hogy miért...
2014. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mièrt kellene másoknak megfelelni. Mi bzonyitja azt hogy abbol jobb szulo lesz akinek sok penze van? S hogy aki szegènyebb az nem tudja ugy szeretni ès neveli a gyerekèt. Aki gyest kap az rosszabb szulo mint aki gyedet? De miert mert a penz mindenek felett áll?
2014. márc. 31. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt pl az itteni nagyszájúak hangoztatják,hogy aki gyest kap az egy felelőtlen hülye,ettől még nem így van.
2014. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!