Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A félig állatok miért vállalha...

A félig állatok miért vállalhatnak gyereket?

Figyelt kérdés

Igen, egy amolyan "felhergeltem magam" kérdés, és tudom, hogy csinálhattam volna azt is, hogy nyugodt maradok. Tudom azt is, hogy ordít a kérdésen, hogy "és nekem miért nincs rá esélyem" lenne a teljes. Mégis, árulja már el valaki, lehetőleg az érintettek is, hogy miért vállal gyereket olyan, aki 1) nyolc vagy több év alatt alulmaradt az alapszókincs helyes írásmódjának elsajátításával folytatott harcában, vegyes okokból, 2) annyi agya nincs, hogy embernek való nevet adjon az új játékának, ha már emberről beszélünk, és 3) kitalálható alapdolgokat nagyszülőtől, szülőtől, vagy végső esetben google-től és szakosodott portáloktól is lusta legyen "megtudakolni"?


Leesik az álla annak, aki évek óta már csak frissíti az ismereteit a felelősségteljes gyermekneveléshez kapcsolódó témakörökben, közeleg a harminchoz, esélye nincs több költözés és több, hosszabb pénztelenség nélkül megúszni az elkövetkezendő két évtizedet, tudatában van annak, hogy bőven van mit megismernie, és józan mérlegelés alapján halasztja a gyerekvállalást, képes jó hatásfokú fogamzásgátló módszereket használni hiba nélkül, stb... Szerinted a törvény még támogatja is, hogy lehetőleg a funkcionális analfabéták egész hada pakolja a kölköket évekig a nagyvilágba, olyan következő generációt hozzon létre, ami már tényleg szinte kéri, hogy elnyomják? Hogy azok neveljék fel a következő generáció igen bő felét, akik meghatározó viselkedésmintaként a teljes kudarcuk verbális körülbástyázását örökítik át az életre felkészítő, érett és józan szemlélet helyett? Kell ennek így lennie?


2010. febr. 5. 11:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk megakadályozni...
2010. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
75%
Csak nem Floransz és Dzsenifer leendő anyukáján akadtál ki? :-)) Mert én igen...
2010. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
85%

Floransz és Dzsenifer provokálós kérdés, ugyanis a Polett-Babett kérdésnél 29. válaszolóként megfogalmazta, hogy már meglévő gyerekről van szó. Persze rákérdeztem a kérdésénél, de tagadja, pedig még a helyesírási hibák is egyeznek...

Kérdésedre válaszolva: sajnos ez van, nem tudunk mit tenni ellene, csak a sajátjainkat próbáljuk valahogy "megvédeni"...

2010. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
15%
De jó hogy én is itt vagyok Floransz és Dzsenifer az én kis lányom ök is úgy szint ikrek 1 évesek és azért hazudtam mert nem vagyok köteless megmondani hogy melyik és milyen kérdésre válaszolok ! a hogy te semm ! és most csak a születő kis lányaim ra koncentrálok persze a másik kicsikkel is foglalkozom mert irjam oda minden kérdésem hez hogy "jaj lesz még két gyerekem hogy félre értés ne esék ha éppen másik kérdést irok"
2010. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
56%
Valamint nagyon elszúrt a Teremtő, hogy neked állandóan ikreid születnek. :-)
2010. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Talán csak annyit kellett volna írnod, hogy már vannak ikerlányaid Floransz és Dzsenifer nevekkel, ezek mellé keresel újabb neveket...

Ezt megtetézve azonban mikor rákérdeztem, csak tovább hazudoztál, pedig tök felesleges és szánalmas...

2010. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
70%
Jó tényleg csúnya dolog volt hazudni hogy nem tudom hogy melyik az a Babettes kérdés de ez van ezt kell szeretni ! küldjek a kis babáimról képet Floranszról és Dzseniről? [link] itt van Florcika [link] ő pedig Dzsenike sajnos csak ilyen kép van róla
2010. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
31%
11:46 engem 6-os ikrek ként szültek meg !! és az öröklődő
2010. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
29%
Hatványozott csapás az emberiségre.
2010. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Bár nem is értem, miért nem halottam rólatok, annak idején az ötösikrekkel is tele volt a tv, rádió, újság. Ti pedig eggyel többen voltatok!!
2010. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!