Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, Nektek milyen...

Kismamák, Nektek milyen körülmények közé érkezik az első baba?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok? Terveztétek? Mennyi a havi bevételetek? Házasok vagytok?
2014. márc. 31. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok, a párom 34. Nem vagyunk hàzasok, de már 8 éve vagyunk együtt, közös lakást vettünk. A babát terveztük és elég sokat vártunk rá. A havi bevételünk 210 ezer + a cafeteria. Jól rendezett életünk van és közel q milliós megtakarításunk.

16 hkm

2014. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2014. márc. 31. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Privátba elküldöm akkor legalább nem szólnak meg.
2014. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt a negatív véglet. 32.hétben vagyok. A felmondásom után 1 hónappal jött össze a baba 3 hónapnyi ismeretség után. (Nem a semmire mondtam fel, de ezek után szerintem gerinctelenség lett volna egyből terhességi táppénzre menni az új helyen, nem ragozom). Albérletet kerestünk, kaucióval, havi bérleti díjjal, új élethez szükséges beszerezni valókkal egy kisebb vagyon elment. A páromnak van bejelentett munkahelye, de nem a legrózsásabb a helyzet. Én 27 vagyok, ő 32. A babának jórészt beszereztünk minden szükséges dolgot (bár ez is relatív, hogy ki mit tart szükségesnek). Nem ez a "normális" helyzet, de tudom, hogy egyenesbe fogunk jönni. A mi kisfiunaknak nem lesznek extra dolgai, de mindene meglesz, amire szüksége lehet ahhoz, hogy egészséges szellemi és testi fejlődést biztosítsunk neki. :)
2014. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 23(majdnem 24) éves vagyok,párom 27.

Nekem van bejelentett munkám,havi 110 ezret keresek(mondjuk most táppénzen vagyok)bár 300 órát dolgozok érte kb.Ezen felül kapok havi 8000 kajajegyet.

A férjem normál munkaidő beosztásban dolgozik,ő is keres 90-100 ezer közt.

Terveztük,vagyis inkább a kedvesem :-)

Saját házba érkezik,kisváros külterületén élünk.Mielőtt valaki azzal kötekedne,hogy miből van 23 évesen házam,14 éves korom óta dolgozom,pici hitel volt,de sikerült vissza fizetni.

Még nem vagyunk házasok,de ha a baba is kicsit nagyobb lesz,mindenképpen szeretnénk esküvőt.

2014. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 24 párom 38 éves. mi terveztük a babát. én keresetem az nevetséges 35-öt utalnak plusz a 12 ezres családi. párom 260 ezret keres. mi nem vagyunk megházasodva talán majd később, nem nagyon vágyik rá egyikőnk se.... most majd házat veszünk.
2014. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok a párom 23.

Tervezett baba volt.

Havi kereslet: szerintem ez nem publikus

Még csak jegyesek vagyunk, mivel nyáron érkezik a babánk és nyári esküvőt szeretnénk, ezért már csak jövőre marad.


A fő kérdésre válaszolva:

Teljesen megfelelő, biztos körülmények közé érkezik a picink. Most építkezünk éppen.

2014. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!